Obiekt Willa Tusia usytuowany jest w centralnej w części Międzyzdrojów, w cichej okolicy przy lesie. Oferuje one bezpłatne WiFi oraz prywatny parking. Budynek dzieli 300 metrów od Promenady Gwiazd i 400 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz czajnik. W każdym z nich mieści się też łazienka.
Przystań i molo oddalone są o 800 metrów od obiektu Willa Tusia. Odległość od lotniska Szczecin-Goleniów wynosi 49 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój Dwuosobowy z balkonem. This double room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a balcony with garden views. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój trzyosobowy z balkonem. Ten pokój trzyosobowy oferuje łazienkę oraz balkon z widokiem na ogród. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy z balkonem. Ten pokój czteroosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienkę oraz balkon z widokiem na ogród. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Ten pokój dwuosobowy oferuje prywatną łazienkę oraz jadalnię na świeżym powietrzu. Jego wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania dostępne jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. This triple room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as an outdoor dining area. The unit offers 2 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: Międzyzdroje (niem. Misdroy) to miasto położone na wyspie Wolin, na skraju morenowego Pasma Wolińskiego. Są znanym w Polsce ośrodkiem wypoczynkowym i turystycznym. W mieście znajduje się siedziba dyrekcji Wolińskiego Parku Narodowego. Do niedawna popularną imprezą rozrywkową był organizowany co roku w sezonie Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Międzyzdroje przyciągają wczasowiczów z całej Polski a także z zagranicy m.in. szeroką plażą z wybrzeżem klifowym oraz lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, leczniczy mikroklimat, dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających każdego roku. Miasto zawdzięcza swój rozwój usługom turystycznym, baza noclegowa jest bardzo rozbudowana i różnorodna. Hotele w Międzyzdrojach, kwatery prywatne blisko morza, liczne apartamenty, pensjonaty są dostępne do rezerwacji noclegów przez cały rok. Miasto posiada własne, wysokiej jakości ujecie wody pitnej i sieć gazową. Budowa mola i promenady jak również centrum kulturalnego z gabinetem figur woskowych to największe inwestycje miasta w ostatnich latach.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem