Obiekt Holiday Home Anwesen mit Garten- Grill und Terrasse by Interhome oferuje ogród, taras oraz widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mielno – około niecały kilometr. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 37 km znajduje się Ratusz.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (6), aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (6) z wanną lub prysznicem. Wyposażenie obejmuje także telewizor.
Obiekt Holiday Home Anwesen mit Garten- Grill und Terrasse by Interhome oferuje plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 38 km, Molo w Kołobrzegu – 39 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 122 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom wakacyjny. This holiday home provides a fireplace. This spacious holiday home comprises 6 bedrooms, kitchenette, a terrace and 6 bathrooms with a bath or a shower. The fully equipped kitchenette features a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The holiday home has sea views. The unit offers 8 beds. Dom wakacyjny - 11 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 450 mkw.
Noclegi w Mielenku
Mielenko opis: - przystań jachtowa "TRAMP", (statek pasażerski MILA) - kanał Jamneński, miejsce gdzie łączy się morze z jeziorem - kamienne kręgi w Grzybnicy, prastare cmentarzysko oraz miejsce kultów pierwszych Słowian - wieża widokowa oraz Kaplica - Sanktuarium Maryjne na Górze Chełmskiej. Góra Chełmska jest najwyższym wzniesieniem Pobrzeży Południowobałtyckich. Ponadto w Informacji Turystycznej możemy zapisać się na rejsy i wycieczki m.in. na Bornhlom i rejsy po jeziorze Jamno. - piękna aleja lipowa z Mielna do Mielenka. - rzeźba jelenia - Znajduje się przed Urzędem Gminy w Mielnie. Dla mieszkańców i gości Mielna stanowi "logo" miejscowości. Figuruje na widokówkach i jest miejscem, gdzie robi się pamiątkowe fotografie. - bunkry. Około 500 m na zachód od centrum Mielna, zbudowano dwa betonowe bunkry. Ich przeznaczenie nie zostało ściśle ustalone. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to stanowisko obserwacyjne jednostki wojskowej w Unieściu. - Pomnik Lotników - znajduje się na nadmorskiej promenadzie w Mielnie. - Grodzisko z fosą - Muszla Koncertowa - znajduje się w mieleńskim parku nadmorskim. Muszla ma wysokość 4 m i szerokość 12 m. W parku znajduje się średniej wielkości oczko wodne obmurowane kamieniami. Latem to miejsce nabiera kolorytu i odbywa się tutaj wiele imprez plenerowych. bankomaty. - Latarnia Morska w Gąskach z roku 1878 (4 km)
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem