Obiekt Domki - Villa Buena Vista - Mielno położony jest w miejscowości Mielno i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród z tarasem oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mielno – niecały kilometr, Ratusz – 46 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się także kuchnia z zmywarką, piekarnikiem i płytą kuchenną.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 47 km, Molo w Kołobrzegu – 48 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 142 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. This holiday home is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests can make meals in the kitchen that is fitted with a stovetop, a dishwasher, kitchenware and an oven. The holiday home offers a seating area, a dining area, an electric kettle, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit offers 3 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw. ;
Dom z 2 sypialniami. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka. Dom wakacyjny - 6 osobowy. ;
Dom z 2 sypialniami. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka. Dom wakacyjny - 6 osobowy. ;
Dom z 2 sypialniami. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 5 łóżek. Dom wakacyjny - 8 osobowy.
Noclegi w Mielnie
Mielno opis: Mielno to nadmorska wioska położona na mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Wraz z pobliską miejscowością Unieście stanowi jeden z wielu kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Mielno leży 12 km od Koszalina. W okresie letnim dojazd z Koszalina autobusami MZK nr 1 i 20, autobusami PKS, które kursują przez Mielenko i Chłopy do Sarbinowa i Gąsek, a także prywatnymi busami. Z Koszalina można także dojechać ścieżką rowerową. Miasteczko oferuje paletę atrakcji dla wszystkich: dla tych najodważniejszych - skoki na bangy, dla dzieci - wesołe miasteczko i uliczne zwierzyńce, w których można z bliska podziwiać słonia czy wielbłąda. Możliwa jest tu również jazda konna. Na mniej pogodne dni wczasowicze mają do dyspozycji pełnowymiarową halę sportową i kryte baseny. W centrum, na deptaku przy ul. Kościuszki można odpocząć przy fontannie. Można również odwiedzić średniowieczny gródek strażniczy otoczony fosą, który znajduje się na trasie z ul. Kościelnej do morza.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem