Obiekt Apartament nr 30 - Apartamenty Wakacyjna 5 znajduje się w miejscowości Mielno i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mielno – 1 km. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ratusz ( 42 km), PKP Kołobrzeg ( 43 km).
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 44 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 44 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 139 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Guests can make meals in the kitchenette that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment features a tea and coffee maker, flat-screen TV, garden views, as well as chocolate for guests. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Mielnie
Mielno opis: - przystań jachtowa "TRAMP", (statek pasażerski MILA) - kanał Jamneński, miejsce gdzie łączy się morze z jeziorem - kamienne kręgi w Grzybnicy, prastare cmentarzysko oraz miejsce kultów pierwszych Słowian - wieża widokowa oraz Kaplica - Sanktuarium Maryjne na Górze Chełmskiej. Góra Chełmska jest najwyższym wzniesieniem Pobrzeży Południowobałtyckich. Ponadto w Informacji Turystycznej możemy zapisać się na rejsy i wycieczki m.in. na Bornhlom i rejsy po jeziorze Jamno. - piękna aleja lipowa z Mielna do Mielenka. - rzeźba jelenia - Znajduje się przed Urzędem Gminy w Mielnie. Dla mieszkańców i gości Mielna stanowi "logo" miejscowości. Figuruje na widokówkach i jest miejscem, gdzie robi się pamiątkowe fotografie. - bunkry. Około 500 m na zachód od centrum Mielna, zbudowano dwa betonowe bunkry. Ich przeznaczenie nie zostało ściśle ustalone. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to stanowisko obserwacyjne jednostki wojskowej w Unieściu. - Pomnik Lotników - znajduje się na nadmorskiej promenadzie w Mielnie. - Grodzisko z fosą - Muszla Koncertowa - znajduje się w mieleńskim parku nadmorskim. Muszla ma wysokość 4 m i szerokość 12 m. W parku znajduje się średniej wielkości oczko wodne obmurowane kamieniami. Latem to miejsce nabiera kolorytu i odbywa się tutaj wiele imprez plenerowych. bankomaty. - Latarnia Morska w Gąskach z roku 1878 (4 km)
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem