Obiekt Pokoje nad morzem Mikoszewo usytuowany jest w miejscowości Mikoszewo. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mikoszewo – 2,1 km, Centralne Muzeum Morskie – 35 km, Polska Filharmonia Bałtycka – 35 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Brama Zielona – 35 km, Długie Pobrzeże – 35 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 50 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 13:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. The apartment features 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchenette. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. Featuring a balcony with garden views, this apartment also provides heating and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds. Apartament - 8 osobowy.
Noclegi w Mikoszewie
Mikoszewo opis: Miejscowość ta znana była już w 1243 r. Była to wówczas osada rybacka związana z bursztynowym szlakiem. W XIII w. znalazła się w Państwie Krzyżackim i z tym okresem związana jest relokacja tej miejscowości w 1378 r. legenda o nazwie... Swą nazwę Mikoszewo zawdzięcza bogatemu gburowi Niclasowi, którego w 1393 r. odwiedził Wielki Mistrz Ulryk von Jungingen w towarzystwie kilku obcych rycerzy z zamiarem pokazania im jak zamożnych ma w swoim państwie włościan. Nicel zamiast krzeseł użył 12 beczek, z których 11 było całkowicie wypełnionych złotem, a jedna do połowy. Wielkiemu Mistrzowi tak to się spodobało, że kazał 12 beczkę dopełnić złotem. Następny Wielki Mistrz Henryk von Plauen zabrał Niclasowi cały majątek. W sierpniu 1896 r. do Mikoszewa przybył członek rodziny cesarskiej Prinz Albrecht, aby zwiedzić miejscowość i przeprowadzić lustrację Przekopu Wisły. W tym celu udał się na wydmę stanowiącą najwyższe wzniesienie w tym rejonie. Dla upamiętnienia tego wydarzenia, na utrwalonej wydmie o wys. 33,2 m, będącej wówczas wspaniałym punktem widokowym, z której Książe Albrecht podziwiał Przekop, ustawiono kamień pamiątkowy. Od tego momentu to szczególne wzgórze zaczęło się nazywać Prinz Albrecht Berg.