Obiekt Apartament Mazowiecka 3 położony jest w miejscowości Niechorze i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, wspólny salon oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Niechorzu – 200 m, PKP Kołobrzeg – 47 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Oferta apartamentu obejmuje kilka sypialni (4), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także kilka łazienek (3) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 48 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament. Guests will have a special experience as this apartment offers a fireplace. This spacious apartment is comprised of 1 living room, 4 separate bedrooms and 3 bathrooms with a shower and free toiletries. Guests can make meals in the kitchen that comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This air-conditioned apartment comprises a dining area, a flat-screen TV with streaming services a washing machine and a terrace. The unit offers 9 beds. Powierzchnia pokoju ok.: 210 mkw.
Noclegi w Niechorzu
Niechorze opis: Niechorze to nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona między Wybrzeżem Bałtyku a jeziorem Liwia Łuża. Miejscowość składa się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu, oraz nowszej, na obszarach przylegających do jeziora. W zachodniej części znajduje się latarnia morska. Warunki do wypoczynku znajdzie tu każdy – i ten, który lubi leniuchować na plaży, i ten który lubi aktywność nawet w upalny dzień. Można tu bowiem grać w siatkówkę plażową, oglądać okolicę podczas przejażdżek rowerowych, spacerować wokół jeziora czy podróżować zabytkowym pociągiem mknącym po wąskich torach z oszałamiającą prędkością 20 km na godz. Choć miejscowość jest bardzo rozległa, to wszędzie jest blisko. Spacerując główną Aleją Bursztynową, w każdej chwili można skręcić w boczną uliczkę (jest ich kilkanaście), by po paru minutach znaleźć się nad morzem.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem