?Veranda domy i apartament w Pobierowie?
⚓Pobierowo to nadmorska miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim?
?Veranda domy i apartament oferuje swoim Gościom noclegi w:
☑️ośmioosobowym apartamencie???? z prywatną kuchnią? z prywatną łazienką? balkonem? zmywarką? telewizorem z płaskim ekranem? tarasem? ekspresem do kawy☕ bezpłatnym Wi-Fi?
☑️sześcioosobowym domku z 2 sypialniami? z prywatną łazienką? bezpłatnym Wi-Fi?
?Najbliższa plaża znajduje się zaledwie 300 metrów od obiektu Veranda domy i apartament? Kolejna w Łukęcinie - 1,6 km, Rewalu - 2,7 km, dzika plaża w Radawce - 4,6 km i Dziwnówku - 7 km?
?W pobliżu obiektu Veranda domy i apartament znajduje się:
✅Restauracja Caffe 54?
✅Kawiarnia Szkolnicki☕
Noclegi w Pobierowie
Pobierowo opis: Pobierowo do 1772 r. było w rękach rodziny Kleis. Na przestrzeni lat, kiedy to zmieniali się właściciele tej miejscowości, zmieniał się również charakter tej osady. W drugiej połowie XIX w. Pobierowo, podobnie jak inne okoliczne wioski przestało być miejscowością rolniczą. Stało się tak na skutek tego, że ziemia uprawna była zasypywana piaskiem z brzegu morskiego. W roku 1886 w księgach ziemskich zarejestrowanych było kilkudziesięciu rolników, a kilkadziesiąt lat później zaledwie trzech. Początki kąpieli morskich w Pobierowie, określa się na około 1907 r., kiedy to rolnik Frohreich wybudował nad morzem hotel „Seeblick”. Inne rodziny osiadały się po zachodniej stronie miejscowości. W okolicy hotelu powstawały nowe budynki, później powstała masarnia i piekarnia. Do 1945 r. Pobierowo istniało pod niemiecka nazwą Poberow.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem