Obiekt Sandra Spa znajduje się w Pogorzelicy, 400 metrów od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. Goście mogą bezpłatnie korzystać z centrum fitness i kompleksu basenów, który obejmuje baseny termalne, kryte i odkryte, zjeżdżalnie oraz całoroczny wodny plac zabaw dla dzieci. Dostępnych jest również wiele innych obiektów rekreacyjnych.
Klasycznie urządzone pokoje są utrzymane w jasnych kolorach i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz minibar. Do dyspozycji Gości jest również lodówka i balkon. Udogodnienia obejmują łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. Dodatkowe wyposażenie obejmuje biurko.
Na terenie obiektu Sandra Spa znajdują się sauny, łaźnie parowe i solarium. Spa i centrum odnowy biologicznej obejmuje również grotę solną, tepidarium i prysznice wrażeń. Goście mogą także zagrać w kręgle, bilard, tenisa i minigolfa.
Na miejscu działa restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej. Do dyspozycji jest także kawiarnia i pub.
Obiekt Sandra Spa znajduje się 500 metrów od jeziora Liwia Łuża. Latarnia morska w Niechorzu oddalona jest od kompleksu o 2 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Na terenie obiektu mogą być organizowane imprezy, w związku z czym Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć niedogodności związanych z hałasem.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem. Pokój ten urządzony jest w jasnych kolorach i oferuje telewizor z płaskim ekranem, minibar, lodówkę, balkon oraz łazienkę. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Pogorzelicy
Pogorzelica opis: Największe zalety tej miejscowości zostały odkryte przez berlińskiego profesora Spruta jeszcze przed I wojną światową. Zauważył on bowiem w Pogorzelicy duże możliwości lecznicze i uzdrowiskowe i postanowił na tym zarobić. Namówił pewną spółkę ze Szczecina do wspólnego interesu i już razem wykupili duże tereny leśne za niewielkie pieniądze. Potem wyznaczyli działki i sprzedawali je osadnikom. Oczywiście odpowiednio drożej. Metr kwadratowy ziemi kosztował jedną ówczesną markę. Przełom lat 20. i 30. ubiegłego wieku to burzliwy rozwój tego kąpieliska. W roku 1939 w Pogorzelicy mieszkały 592 osoby, wśród nich 7 rodzin chłopskich, 5 rybackich, kilku rzemieślników i robotników. W 56 domach były pensjonaty, wynajmowano także pokoje. Głównym źródłem utrzymania mieszkańców były zakłady kuracyjne i kąpielowe. Latem tuż przed wybuchem wojny przyjęto 6377 wczasowiczów.