Obiekt Apartment Bursztyn z ogródkiem I 250m od plażey - Apartment Bernstein mit Garten I 250m vom Strand położony jest przy plaży w miejscowości Pogorzelica. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pogorzelica – 400 m, PKP Kołobrzeg – 44 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), łazienkę (1), pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz taras z widokiem na ogród.
Na terenie obiektu Apartment Bursztyn z ogródkiem I 250m od plażey - Apartment Bernstein mit Garten I 250m vom Strand dostępny jest ogród i plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 45 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 45 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment also is comprised of 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with garden views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Noclegi w Pogorzelicy
Pogorzelica opis: Pogorzelica jest miejscowością uzdrowiskową Wybrzeża Rewalskiego. Duże obszary lasów sosnowych w połączeniu z morskim powietrzem tworzą w Pogorzelicy specyficzny mikroklimat doskonale poprawiający samopoczucie oraz wspomagający leczenie chorób układu oddechowego i kostnego. W miejscowości przeważają duże ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne oraz kempingi. Niewątpliwym jej atutem jest położenie wśród lasów. Pogorzelica to prawdziwy raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych spacerów – zachwycają stuletnie lasy sosnowe, rozciągające się kilometrami wzdłuż morza. Obecnie Pogorzelica oferuje liczne ośrodki sanatoryjne, domy wczasowe, pensjonaty o zróżnicowanym standardzie. Tutaj pod fachową opieką lekarzy i rehabilitantów możemy skorzystać z zabiegów leczniczych takich jak: borowina, masaże wodne, inhalacje.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem