Obiekt Rezydencja Finezja Fizjomed znajduje się w miejscowości Pustkowo i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – 300 m, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 42 km, Klub golfowy Amber Baltic – 30 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1) oraz kilka łazienek (32). Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem.
Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Punkt widokowy Gosań – 38 km, Punkt widokowy Kawcza – 41 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a flat-screen TV. The unit has 25 beds. Apartament - 32 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Noclegi w Pustkowie
Pustkowo opis: Jak wskazują zapiski kościelne z tej miejscowości, na terenach tych istniała osada już w 1720 r. Nosiła ona wówczas nazwę Pustchow. Znajdowała się tam cegielnia, 4 małe gospodarstwa rolne oraz 7 zagród. W XIX w. zyskała miano wioski rybackiej, w której połowem ryb zajmowały się 2 rodziny. W tym czasie Pustkowo liczyło około 60 mieszkańców. Z końcem XIX w. miejscowość nabierała charakteru turystycznego – znajdowało się tam wówczas 15 domów letniskowych. Po II wojnie światowej Pustkowo zmieniło się w typową wieś, w której mieszkańcy utrzymywali się z uprawy roli. Z czasem jednak wieś przekształciła się w bardzo atrakcyjną miejscowość turystyczną dzięki rozwiniętej infrastrukturze turystycznej.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem