Obiekt Domki Bukowy Las znajduje się w miejscowości Rewa i oferuje ogród oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono aneks kuchenny. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewa – 600 m. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Wyposażenie obejmuje również lodówkę, płytę kuchenną i czajnik.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mechelinki – 2,4 km, Port Gdynia – 11 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 39 km od obiektu Domki Bukowy Las. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. This holiday home comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the kitchenette. The holiday home also includes a barbecue. The holiday home has heating, outdoor furniture and garden views. The unit has 6 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw. ;
Dom z 3 sypialniami. This holiday home comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the well-equipped kitchenette. The holiday home also includes a barbecue. The holiday home has heating, outdoor furniture and garden views. The unit has 6 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Rewie
Rewa opis: Nazwa miejscowości pochodzi się od rewy, piaszczystej mielizny ciągnącej się od czubka cypla, niemal nieprzerwanie, do brzegu Mierzei Helskiej. Po raz pierwszy Rewa na pisanych kartach historii pojawiła się w 1589 r. jako osada pod nazwą Riffe. Opat Cystersów - Dawid Konarski wydał wówczas zezwolenie na wybudowanie szop rybackich, które miały służyć jako czasowe domostwa na okres połowów. Z czasem wykształciła się z nich stała osada należąca do dóbr klasztoru w Oliwie, która pod nazwą Rewa pojawiła się w materiałach historycznych po raz pierwszy pod koniec XVII w. Wszystko wskazuje jednak na to, że dzieje wsi SA jednak dużo starsze. Badania archeologiczne odkryły w Rewie osadę kultury rzuczewskiej, której ludność trudniła się myślistwem i rybołówstwem morskim. Położenie Rewy na uboczu, a także brak gruntów ornych i naturalne przeszkody zmuszały mieszkańców do eksploatacji morza. W przeszłości uprawiali żeglugę morską handlowymi statkami żeglugowymi zwanymi „szkutami”. Prawdopodobnie już w XIII w. pojawiły się tu towarowe szkuty. Były to najczęściej dwumasztowe żaglowce. Najsłynniejszym z nich obecnie jest Szkuta „Helena”. Podczas zaborów, kiedy to Rewa znajdowała się pod panowaniem pruskiem, tamtejsi młodzi mężczyźni pełnili służbę w niemieckiej cesarskiej marynarce wojennej. Podobno nie ma statku, na którym nie pływałby marynarz z Rewy. Przed drugą wojną światową sława miejscowych marynarzy urosła tak dalece, że Polsko-Brytyjskie Towarzystwo Okrętowe, najpoważniejsza instytucja tego typu w II RP, posiadało statek ochrzczony imieniem kaszubskiej osady. W 1880 r. miejscowość liczyła około 500 mieszkańców i stała się portem dla statków pełnomorskich. Rozwinął się też handel i żegluga towarowa.