Rewal opis: W Rewalu spotkamy plaże szerokie i z gruboziarnistym piaskiem, z miejscami występującymi drobnymi kamieniami. Do jednych z ładniejszych plaż w Polsce należy plaża w niedalekim Pobierowie. Na plaży znajdują się zjeżdżalnie wodne i zamki pneumatyczne (poduszki do skakania dla dzieci). Przy plaży liczne punkty małej gastronomii, wypożyczalnia skuterów wodnych, gokartów i riksz. Z morza wystają drewniane falochrony, na które często siadają mewy. Idąc plażą na wschód, można dojść do oddalonego o 2 km Trzęsacza.
Noclegi w Rewalu
Obiekt Resort Apartamenty Klifowa Rewal 39 położony jest w miejscowości Rewal i oferuje dostęp do krytego basenu. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rewal Beach – kilka kroków od obiektu.
W naszej ofercie m. in. : Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, lokalizacja przy samej plaży, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, winda, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, całodobowa recepcja, parking strzeżony, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, dostęp do Internetu, prywatny parking, plac zabaw dla dzieci, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, bezpłatny parking, kryty basen (czynny przez cały rok), monitoring wokół obiektu, plaża, taras, całodobowa ochrona, WiFi, parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych, basen, basen, dostęp dla wózków inwalidzkich, ogrzewanie, taras słoneczny, wanna z hydromasażem / jacuzzi, centrum fitness, kryty basen, bezpłatne WiFi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Do 31 sierpnia 2021 roku w obiekcie prowadzone będą drobne prace remontowe. W tym okresie restauracja będzie czynna bez zmian, ale Goście mogą doświadczyć pewnych niedogodności związanych z hałasem. Niektóre udogodnienia mogą być niedostępne.Dostępne pokoje:
Studio 4 osobowy (2 rozkładane sofy - 32 mkw).