Fale i Klify Rewal to wyjątkowe miejsce, które oferuje gościom szeroki wachlarz komfortowych udogodnień. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, co zapewnia wygodne miejsce do parkowania samochodu ?.
Goście mogą skorzystać z sauny ?♂️ oraz łaźni tureckiej/parowej, które pozwalają na relaks po dniu pełnym wrażeń. Dodatkowo, taras słoneczny ? umożliwia odpoczynek na świeżym powietrzu w pięknej okolicy.
Obiekt jest idealny dla rodzin, oferując pokoje rodzinne ???? oraz plac zabaw dla dzieci, który zapewnia maluchom mnóstwo zabawy. Dla dorosłych dostępne jest jacuzzi ?♀️ z hydromasażem, idealne do relaksu po aktywnym dniu.
Dzięki Wi-Fi, goście mogą korzystać z internetu w całym obiekcie ?, a winda ? ułatwia dostęp do różnych części budynku. Dla osób aktywnych przygotowano piesze wycieczki oraz jazdę na rowerze, które pozwolą na odkrywanie uroków okolicy.
Na terenie obiektu znajduje się kryty basen ?♀️, który jest dostępny przez cały rok, a także basen z podgrzewaną wodą, co pozwala na relaks niezależnie od pory roku. Wokół basenu dostępne są leżaki i krzesełka plażowe, idealne do opalania się lub odpoczynku.
Dla rodzin z dziećmi przygotowano również basen dla dzieci oraz brodzik, w których maluchy mogą bawić się bezpiecznie. Sala zabaw oraz zaplecze do sportów wodnych na miejscu zapewniają dodatkową rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.
Fale i Klify Rewal to doskonałe miejsce na odpoczynek, które oferuje wszystko, czego potrzeba, aby spędzić udany czas z rodziną lub przyjaciółmi – komfort, relaks i mnóstwo atrakcji.
Noclegi w Rewalu
Rewal opis: W Rewalu spotkamy plaże szerokie i z gruboziarnistym piaskiem, z miejscami występującymi drobnymi kamieniami. Do jednych z ładniejszych plaż w Polsce należy plaża w niedalekim Pobierowie. Na plaży znajdują się zjeżdżalnie wodne i zamki pneumatyczne (poduszki do skakania dla dzieci). Przy plaży liczne punkty małej gastronomii, wypożyczalnia skuterów wodnych, gokartów i riksz. Z morza wystają drewniane falochrony, na które często siadają mewy. Idąc plażą na wschód, można dojść do oddalonego o 2 km Trzęsacza.