Obiekt Holiday Siesta Pensjonat, Domki, położony w miejscowości Rewal, oferuje ogród, wspólny salon oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono taras lub balkon, bezpłatne Wi-Fi i telewizor z płaskim ekranem. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
Na miejscu dostępny jest plac zabaw i sprzęt do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – 200 m, Plaża w Niechorzu – 2,1 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek z 2 sypialniami. Domek ten mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonej kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i kuchenkę mikrofalową. W tym domku z tarasem z widokiem na ogród znajduje się też zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych. Do dyspozycji gości jest 5 łóżek. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój rodzinny. This family room is comprised of a flat-screen TV with streaming services, a private bathroom as well as a terrace with garden views. The unit has 1 bed. Rodzinny - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Jednoosobowy typu Deluxe. Ten pokój jednoosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów streamingowych, łazienkę oraz taras z widokiem na ogród. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament z balkonem. Ten apartament mieści sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Udogodnienia w tym apartamencie obejmują taras z widokiem na ogród, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do platform streamingowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Rewalu
Rewal opis: Od 1181 r. Pomorze stało się lennem niemieckim. Wówczas też istniał już Rewal, ale jako pełnoprawna wieś pisano o nim dopiero w XV w. Historia tej miejscowości związana jest z wybudowaną karczmą zbójecką na drodze nadmorskiej Kamień Pomorski - Kołobrzeg. Od 1811 r. mieszkańcy dzisiejszej gminy Rewal podlegali administracji pruskiej. Trwało to do II Wojny Światowej, kiedy to tereny te stały się częścią państwa polskiego. Może właśnie ta różnorodność nacji, jakie się tutaj znajdowały sprawiła, że jeszcze w pierwszej połowie XX w. mieszkańcy gminy posługiwali się specyficznym dialektem odmiennym od języka niemieckiego. Pierwsi wczasowicze pojawili się 1830 r. Z biegiem lat powstał tu park zdrojowy i zakład kąpielowy. Dużym udogodnieniem, które zwiększyło m.in. napływ turystów, było otwarcie w 1896 r. kolei wąskotorowej. Dzięki niej podróż z Berlina trwała wówczas tylko 6 godzin. Popularna obecnie ciuchcia od momentu przedłużenia torów z Niechorza do Trzebiatowa kursowała 3 razy dziennie. Turystyka sprawiła, że Rewal rozwijał się najszybciej w okolicy. W 1900 r. liczył 144 mieszkańców, a dziesięć lat później 299 i był największą wsią od ujścia Dźwiny aż do Mrzeżyna. W dwudziestoleciu międzywojennym do Rewala przyjeżdżało rocznie od 2000 do ponad 3500 osób. Właśnie z uwagi na letników powstały w Rewalu w latach 1906-08 dwa zakłady kąpielowe: męski i żeński. Mieściło się w nich wiele kabin do przebierania i przechowywania ubrań. Jako, że był to czas, kiedy wspólna kąpiel obu płci nie była dozwolona Oba zakłady kąpielowe znajdowały się w przyzwoitej odległości od siebie. Żeński znajdował się koło Placu Zdrojowego, męski zaś po drugiej stronie rzeki. W 1924 r. zamknięto i zburzono zakład męski ze względu na uprzednie silne zniszczenia posztormowe. To z czego słynął Rewal to również najszybsza OSP w okolicy. Jako nieliczni posiadała ona bowiem samochód strażacki. Gasiła pożary od Małego Pobierowa, aż do Niechorza.