Obiekt Seaside Premium Apartments Apartament Premium z widokiem na morze SAILOR położony jest przy plaży w miejscowości Ustronie Morskie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 14 km, PKP Kołobrzeg – 15 km. Ten obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. W odległości kilka kroków od obiektu od obiektu znajduje się Plaża Sianożęty.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na morze. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 16 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 16 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 116 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. Jest to apartament z kuchnią oraz pralką. Apartament nie jest klimatyzowany. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 61 mkw.
Noclegi w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie opis: Do końca XIX w. była to wieś rybacka. W okresie powstawania kąpielisk i sanatoriów powoli nabierała charakteru miejscowości wypoczynkowej. Dynamiczny rozwój miejscowości rozpoczął się w momencie oddania do użytku linii kolejowej Koszalin - Kołobrzeg w roku 1899. Umożliwiło to łatwy dojazd ze Szczecina i Berlina. Uprawnienia gminy Henkenhagen uzyskało w 1905 r. W tym też czasie zbudowano istniejący do dziś (obecnie kompletnie zdewastowany i zrujnowany) Pałac Nadbrzeżny. Liczba wypoczywających wczasowiczów stale rosła - w 1899 r. zanotowano 360, w roku 1905 - około 1200, na krótko przed I wojną światową ok. 3000. W latach 20. XX w. Henkenhagen było już jednym z bardziej znanych kąpielisk w Niemczech. W roku 1939 mieszkało tu 1681 stałych obywateli w przeszło 400 gospodarstwach. Od 1945 r. miejscowość należy do Polski. Początkowo funkcjonowało pod nazwą Ustronie Nadmorskie.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem