Hotel Dom Schumannów mieści się w odrestaurowanej kamienicy, zaledwie 15 metrów od słynnej fontanny Neptuna i 25 metrów od dworu Artusa. Zapewnia on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Wszystkie pokoje w hotelu Dom Schumannów są urządzone w XVII- i XVIII-wiecznym stylu. Każdy z nich oferuje nowoczesne wyposażenie obejmujące telewizor LCD oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.
Śniadanie serwowane jest codziennie rano w sąsiedniej kawiarni Pellowscy. Wiele restauracji i barów znajduje się tuż na zewnątrz hotelu Dom Schummanów.
Recepcja jest czynna przez całą dobę i oferuje Gościom suszarkę do włosów oraz sprzęt do prasowania. Dostępne są też usługi konsjerża.
Dom Schumannów znajduje się w centrum Starego Miasta w Gdańsku, zaledwie 200 metrów od rzeki Motławy.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Gościom przysługuje 20% zniżki na wycieczkę z przewodnikiem po Gdańsku.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój jednoosobowy. Pokój ten wyposażony jest w rzeźbione, drewniane meble oraz telewizor LCD. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 10 mkw. ;
Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi. Pokój ten mieści się na 3. piętrze w budynku bez windy. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw. ;
Pokój typu Twin Comfort z widokiem na miasto. Pokój ten jest bardziej przestronny od pozostałych. Oferuje on widok na Długi Targ i ulicę Długą. Pokój mieści się na 2. piętrze w budynku bez windy. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Apartament z widokiem na miasto (2 osoby dorosłe). Apartament ten oferuje łazienkę z prysznicem oraz telewizor z płaskim ekranem. Znajduje się on na 2. piętrze w budynku bez windy. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Gdańsku
Gdańsk opis: W Gdańsku rozpościerają się urokliwe uliczki. Jest tu również wiele nastrojowych restauracji i kawiarni, gdzie można przyjemne odpocząć. W mieście funkcjonuje kilka teatrów, filharmonia, scena operowa, letnia scena muzyczna, trzy multikina oraz kilka mniejszych sal kinowych, popularne kluby młodzieżowe, puby i dyskoteki. Liczne muzea, koncerty, jarmarki, wystawy, uliczne spektakle teatralne dopełniają bogatą ofertę kulturalną, w której każdy, zależnie od zainteresowań i nastroju, znajdzie coś interesującego dla siebie. Jest tu również wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Oto niektóre z nich: przejażdżki po gdańskich ścieżkach rowerowych, wycieczka do ogrodu zoologicznego, do słynnego Parku Oliwskiego, Parku Kulturowego Fortyfikacji Miejskich "Twierdza Gdańsk" z unikatowymi zabytkami architektury militarnej, do rezerwatu Wyspy Sobieszewskiej - to tylko niektóre propozycje. W samym sercu starówki znajduje się pływająca marina jachtowa. Miłośnicy sportów wodnych mogą uprawiać je na wodach Zatoki Gdańskiej lub na Opływie Motławy, znakomicie nadającym się na wyprawy kajakowe.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem