Obiekt Uroczy Apartament w Centrum Starego Miasta położony jest w centrum miejscowości Gdańsk i zapewnia centrum fitness, ogród, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Oferta apartamentu obejmuje wspólny salon oraz taras.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obsługa recepcji, która mówi w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i polskim, chętnie udzieli niezbędnych informacji.
Obiekt Uroczy Apartament w Centrum Starego Miasta oferuje saunę. W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Uroczy Apartament w Centrum Starego Miasta znajdują się liczne atrakcje, takie jak Polska Filharmonia Bałtycka, Centralne Muzeum Morskie i Brama Zielona. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo oddalone jest o 16 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 00:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment boasts a sauna and a fireplace. This apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment provides a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with streaming services, as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 33 mkw.
Noclegi w Gdańsku
Gdańsk opis: Początki Gdańska sięgają roku 980. Historia tej miejscowości jest bardzo bogata, dlatego też trudno w tym miejscu opowiedzieć ją w całości. Najważniejsze wydarzenia: - już w VII w. istniała tu osada rzemieślniczo - rybacka, a w X w. gród obronny książąt pomorskich, - po zwycięskiej wojnie z Pomorzanami Bolesław III Krzywousty przyłączył Pomorze Gdańskie do Polski, - przez długie lata dążyli gdańszczanie do uwolnienia się spod krzyżackiego panowania - w 1410 rada gdańska postanowiła uznać władzę Władysława Jagiełły. Gdańsk uzyskał przywileje m.in. otrzymuje okoliczne osady - po 145 latach, w 1454 r. ukończył się okres panowania Krzyżaków w Gdańsku, - 3 maja 1660 zawarto pokój w Oliwie co zakończyło okres potopu szwedzkiego, - w 1772 r. Prusy zajęły niektóre majątki Gdańska. Rozbiór Polski dał Prusom kontrolę dostępu do Gdańska. 23 stycznia 1793 Prusy dokonały zaboru Gdańska, - po zdobyciu miasta przez wojska napoleońskie w 1807 rozpoczął się okres pierwszego Wolnego Miasta Gdańska. Kongres wiedeński określił w 1815 nowe granice. Gdańsk powrócił pod panowanie Prus. - Gdańsk został połączony linią kolejową z Tczewem i Bydgoszczą (1852), a w 1870 ze Szczecinem. W 1873 powstała pierwsza linia tramwaju konnego do Oliwy, - 1 września 1939 salwa z okrętu Schleswig-Holstein na Westerplatte rozpoczęła II wojnę światową - 30 marca 1945 po zdobyciu miasta przez wojska radzieckie i polskie Gdańsk powrócił do Polski. - w grudniu 1970 rozpoczął się strajk w Stoczni Gdańskiej. Milicja i wojsko użyło broni przeciwko protestującym, byli zabici i ranni. Wiec pod gmachem KW PZPR zakończył się jego podpaleniem - w 1983 gdańszczanin Lech Wałęsa został uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla, - w 1987 do Gdańska z wizytą przybył papież Jan Paweł II. W 1992 diecezja gdańska została podniesiona do rangi archidiecezji.