Obiekt Gdynia Apartament Torpedownia znajduje się w miejscowości Gdynia i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Babie Doły – 300 m, Plaża Oksywie – niecały kilometr, Port Gdynia – 6,7 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na morze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stocznia Gdynia – 10 km, Dworzec PKP Gdynia Główna – 10 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 31 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with sea views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 49 mkw.
Noclegi w Gdyni
Gdynia opis: Jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce. Zbudowane w celu zapewnienia Polsce morskiego okna na świat, w 1926 r. 8 marca 1990 r. uchwalono ustawę o samorządzie terytorialnym, która przywróciła po 40. letniej przerwie administrację samorządową na poziomie gminy. W tej samej ustawie przewidziano również tworzenie jednostek pomocniczych – dzielnic, osiedli, sołectw. I to właśnie Gdynia, jako jedno z pierwszych miast w Polsce skorzystała z tej możliwości, wprowadzając 8 maja 1991 do Statutu Miasta podział na 13 dzielnic: Śródmieście, Redłowo-Wzgórze Św. Maksymiliana, Orłowo-Mały Kack, Wielki Kack-Karwiny, Chwarzno-Wiczlino, Witomino, Działki Leśne, Grabówek-Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Cisowa, Obłuże, Oksywie-Babie Doły. Następnie nastąpił podział na mniejsze jednostki – np. Śródmieście przekształcono w trzy odrębne dzielnice; Śródmieście Centrum, Śródmieście Kamienną Górę oraz Śródmieście Port. W wyniku tych podziałów liczba dzielnic w Gdyni wzrosła do 24. Kolejne, dwukrotne zmiany nastąpiły w 1998 r. w kwietniu połączono dotychczasowe dzielnice Chylonia i Chylonia Nowa w dzielnicę Chylonia, zaś w grudniu dzielnicę Port, która zajmowała duży obszar, ale była zamieszkana przez niewiele ponad 100 mieszkańców włączono do dzielnicy Śródmieście. W rezultacie tych ostatnich zmian liczba dzielnic zmniejszyła się do 22. Obecny kształt dzielnic jest przede wszystkim odzwierciedleniem tradycyjnych podziałów. Pierwszą linię autobusową uruchomiono w 1927 r. na trasie centrum miasta – Oksywie, kolejną – do Sopotu. W 1930 r. powstało Miejskie Towarzystwo Komunikacyjne w Gdyni. W 1943 r. zbudowano pierwszą linię trolejbusową – do Chyloni. W okresie okupacji komunikacją miejską w Gdyni zajmowali się przewoźnicy z Gdańska. Po II wojnie światowej przez wiele lat komunikację w Gdyni prowadziło Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Gdańsk - Gdynia.