Obiekt Pokoje Gościnne Bajka oferuje taras, balkon oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – około 11 km. Oferta kwatery prywatnej obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.
W kwaterze prywatnej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W kwaterze prywatnej zapewniono kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką, piekarnikiem i mikrofalówką, a także suszarkę do włosów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Gdynia Główna – 12 km, Centrum handlowe Batory – 13 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 33 km od obiektu Pokoje Gościnne Bajka.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój trzyosobowy. Guests can make meals in the kitchen that has a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. The triple room features a dining area, an electric kettle, a balcony with mountain views as well as a shared bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 3 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 9 mkw.
Noclegi w Rumi
Rumia opis: Jest to dość młoda miejscowość, która powstała poprzez połączenie wiosek Rumia i Zagórze, a także ich wybudowań: Lotniska, Białej Rzeki, Janowa, Szmelty, Kazimierza. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1215 r., ale treny te były zamieszkałe już w 2000 r. p. n. e. Spowodowane to było głównie atrakcyjnością tych obszarów: korzystna lokalizacja, a także obfitość wody i lasów. Osadnictwo o charakterze stałym pojawiło się w miejscu Starej Rumi i Zagórza w V w. p.n.e., zaś na początku n. e. funkcjonowała w rejonie ul. Mickiewicza duża osada przemysłowa, której mieszkańcy zajmowali się głównie wytopem żelaza. Pozostałości po tej osadzie zostały odkryte przez gdańskich archeologów w latach 90. ubiegłego wieku. II Wojna Światowa to ogromne straty dla miejscowości. Do 12. września toczyły się tutaj krwawe walki. Było to spowodowane głównie faktem, iż okoliczne wioski wchodziły w skład umocnień przedpola obrony Kępy Oksywskiej. W wyniku tych walk poległo 147 polskich żołnierzy i 70 cywilnych osób oraz ok. 130-150 żołnierzy niemieckich. W czasie okupacji w Rumi funkcjonował obóz pracy, zaś mieszkańcy byli represjonowani i wywożeni na roboty przymusowe. Wioska została wyzwolona 27. marca. Przez pierwsze powojenne lata odbudowywano Rumię ze zniszczeń lecz z początkiem lat 50. ponownie wszczęto starania o utworzenie miasta. W 1954 r. Rumia otrzymała prawa miejskie. Wraz z tym jednocześnie z gminy wyłączono typowo wiejskie sołectwa - Łeżyce i Kazimierz. Do 1965 r. liczba mieszkańców Rumi zwiększyła się dwukrotnie.