Obiekt Na Fali 4 Aquapark Reda oferuje zakwaterowanie w miejscowości Rumia. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 13 km, Stocznia Gdynia – 15 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Batory – 15 km, Dworzec PKP Gdynia Główna – 15 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 31 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Ten apartament mieści sypialnię, łazienkę i aneks kuchenny. W aneksie kuchennym można przygotowywać posiłki i przechowywać żywność. Udogodnienia w tym ogrzewanym apartamencie z balkonem obejmują pralkę i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw. ;
Pokój rodzinny. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Rodzinny - 4 osobowy.
Noclegi w Rumi
Rumia opis: Ciekawe miejsca: - kaktusiarnia państwa Hinzów, mieszcząca się przy ul. Partyzantów 2. Wszystkie okazy zgromadzone są w 3 szklarniach i stanowią największą w Europie kolekcję kaktusów, agaw i wilczomleczy składającą się z ponad 6,5 tys. różnych gatunków i odmian. Największą ozdobą kaktusiarni są kilkumetrowej wysokości kaktusy z Arizony. Kolekcję można oglądać codziennie od pn. do pt. w godz. 9-00-16.00. Rumi. - jedna z najbardziej charakterystycznych budowli miasta, kościół NMP. Ze względu na elipsoidalny kształt zwany jest "Okrąglakiem". Słynie z cudownego obrazu i doskonale brzmiących organów mechanicznych. W każdy 24. dzień miesiąca organizowane są w świątyni koncerty organowe. W odbywających się w kościele w październiku Międzynarodowych Festiwalach Muzyki Religijnej im. Ks. Ormińskiego startuje do 1400 wykonawców, którzy rywalizują w konkursach pieśni chóralnej, muzyki organowej i orkiestr dętych. - największe drzewo pomnikowe dąb królewski liczący ponad 320 lat, robnący przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej z ul. Hallera.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem