Obiekt House Managers - Vintage Sopot, usytuowany w miejscowości Sopot, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Sopocie – 2 km. Oferta obiektu obejmuje wspólną kuchnię oraz sprzęt do grillowania. Obiekt jest idealnym wyborem dla alergików. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Jelitkowo – 2,5 km.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz współdzielona łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono współdzieloną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, a także bezpłatne Wi-Fi. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę.
W miejscowości Sopot i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak jazda na rowerze.
W pobliżu obiektu House Managers - Vintage Sopot znajdują się liczne atrakcje, takie jak Stacja kolejowa Sopot, Stadion Leśny i Opera Leśna. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 17 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Domek typu Superior. Ten przestronny domek z oddzielnym wejściem obejmuje 5 oddzielnych sypialni oraz 2 łazienki z wanną i prysznicem. W kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i piekarnik. Na miejscu dostępny jest sprzęt do grillowania. Domek oferuje ponadto pralkę, dźwiękoszczelne ściany, telewizor z płaskim ekranem oraz taras. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 10 łóżek. Domek - 15 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 200 mkw.
Noclegi w Sopocie
Sopot opis: Od VIII w. do I poł. X w. istniał tu gród. Pierwsza wzmianka o niewielkiej osadzie, zwanej Sopoth pochodzą z 5 marca 1283 r. Informacje te umieszczone są akcie donacyjnym księcia pomorskiego Mściwoja II uczynionym na rzecz klasztoru cystersów w Oliwie. Jednak dopiero były lekarz wojsk napoleońskich, Jan Jerzy Haffner, zauroczony pięknem nadmorskiego zakątka, przyczynił się do tego, że mała wieś stopniowo zaczęła przeradzać się w kurort. W połowie XIX w. w Sopocie było około 10 tysięcy mieszkańców, a latem z całego zaboru pruskiego i spoza jego granic przyjeżdżało ponad 12 tysięcy kuracjuszy. W XX w. Sopot stał się jednym z najpopularniejszych miejsc nad Bałtykiem. W pierwszej połowie XX w. to Niemcy stanowili większą część społeczności Sopotu. Posługiwali się oni nazwą Zoppot. Kuracjusze ochrzcili miasto mianem Riviery Północy i Perły Bałtyku, zaś sława wystawianych w Operze Leśnej przedstawień sprawiła, iż Sopot zyskał miano „małego Bayreuth“. Miasto przetrwało II wojnę światową bez większych zniszczeń. Dopiero walki w marcu 1945 r. pozbawiły Sopot Domu Zdrojowego, budynku kasyna i pięknych hoteli na głównym trakcie spacerowym. Mimo tego miasto zachowało niepowtarzalny charakter letniego kurortu. Od 1979 r. zespół urbanistyczny Sopotu jest urzędowo uznany za zabytkowy i podlega państwowej ochronie konserwatorskiej. że sprawnemu zarządzaniu.