Apartament Molo jest usytuowany 100 metrów od popularnego deptaka Monte Cassino w Sopocie i 300 metrów od plaży. Jego oferta nie obejmuje wyżywienia. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi.
Ten jasny i nowoczesny apartament urządzony jest w odcieniach kremu. Obejmuje on sypialnię, salon z 42-calowym telewizorem plazmowym oraz elegancką łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Goście obiektu Molo mogą korzystać z luksusowej kuchni wyposażonej w kuchenkę indukcyjną i piekarnik. Pozostałe udogodnienia obejmują lodówkę i zmywarkę do naczyń.
Apartament Molo znajduje się 9 minut spacerem od sopockiego molo — najdłuższego drewnianego molo w Europie. Odległość od dworca kolejowego w Sopocie wynosi 3 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Keys can be collected at the Molo Residence Hotel located at 6A Pułaskiego Street.
Please note this property accepts touristic vouchers.
When travelling with pets, please note that an extra charge of 60 PLN per pet, per night applies. Please note that the property can only allow pets with a maximum weight of 5 kilos.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią i balkonem. Ten jasny, przestronny apartament oferuje salon z telewizorem z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest również sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 53 mkw.
Noclegi w Sopocie
Sopot opis: Od VIII w. do I poł. X w. istniał tu gród. Pierwsza wzmianka o niewielkiej osadzie, zwanej Sopoth pochodzą z 5 marca 1283 r. Informacje te umieszczone są akcie donacyjnym księcia pomorskiego Mściwoja II uczynionym na rzecz klasztoru cystersów w Oliwie. Jednak dopiero były lekarz wojsk napoleońskich, Jan Jerzy Haffner, zauroczony pięknem nadmorskiego zakątka, przyczynił się do tego, że mała wieś stopniowo zaczęła przeradzać się w kurort. W połowie XIX w. w Sopocie było około 10 tysięcy mieszkańców, a latem z całego zaboru pruskiego i spoza jego granic przyjeżdżało ponad 12 tysięcy kuracjuszy. W XX w. Sopot stał się jednym z najpopularniejszych miejsc nad Bałtykiem. W pierwszej połowie XX w. to Niemcy stanowili większą część społeczności Sopotu. Posługiwali się oni nazwą Zoppot. Kuracjusze ochrzcili miasto mianem Riviery Północy i Perły Bałtyku, zaś sława wystawianych w Operze Leśnej przedstawień sprawiła, iż Sopot zyskał miano „małego Bayreuth“. Miasto przetrwało II wojnę światową bez większych zniszczeń. Dopiero walki w marcu 1945 r. pozbawiły Sopot Domu Zdrojowego, budynku kasyna i pięknych hoteli na głównym trakcie spacerowym. Mimo tego miasto zachowało niepowtarzalny charakter letniego kurortu. Od 1979 r. zespół urbanistyczny Sopotu jest urzędowo uznany za zabytkowy i podlega państwowej ochronie konserwatorskiej. że sprawnemu zarządzaniu.