Obiekt BaSoTo położony jest w dzielnicy Kamienny Potok w miejscowości Sopot. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Sopocie – 1,4 km, Plaża Orłowo – 1,7 km, Aquapark Sopot – niecały kilometr. Obiekt oferuje widok na morze. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Sopot – 2 km, Opera Leśna – 1,7 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo oddalone jest o 20 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, flat-screen TV with cable channels, sea views, as well as chocolate for guests. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 53 mkw.
Noclegi w Sopocie
Sopot opis: Od VIII w. do I poł. X w. istniał tu gród. Pierwsza wzmianka o niewielkiej osadzie, zwanej Sopoth pochodzą z 5 marca 1283 r. Informacje te umieszczone są akcie donacyjnym księcia pomorskiego Mściwoja II uczynionym na rzecz klasztoru cystersów w Oliwie. Jednak dopiero były lekarz wojsk napoleońskich, Jan Jerzy Haffner, zauroczony pięknem nadmorskiego zakątka, przyczynił się do tego, że mała wieś stopniowo zaczęła przeradzać się w kurort. W połowie XIX w. w Sopocie było około 10 tysięcy mieszkańców, a latem z całego zaboru pruskiego i spoza jego granic przyjeżdżało ponad 12 tysięcy kuracjuszy. W XX w. Sopot stał się jednym z najpopularniejszych miejsc nad Bałtykiem. W pierwszej połowie XX w. to Niemcy stanowili większą część społeczności Sopotu. Posługiwali się oni nazwą Zoppot. Kuracjusze ochrzcili miasto mianem Riviery Północy i Perły Bałtyku, zaś sława wystawianych w Operze Leśnej przedstawień sprawiła, iż Sopot zyskał miano „małego Bayreuth“. Miasto przetrwało II wojnę światową bez większych zniszczeń. Dopiero walki w marcu 1945 r. pozbawiły Sopot Domu Zdrojowego, budynku kasyna i pięknych hoteli na głównym trakcie spacerowym. Mimo tego miasto zachowało niepowtarzalny charakter letniego kurortu. Od 1979 r. zespół urbanistyczny Sopotu jest urzędowo uznany za zabytkowy i podlega państwowej ochronie konserwatorskiej. że sprawnemu zarządzaniu.