Obiekt Domek Piotr 2 usytuowany jest w miejscowości Stegna. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kanał Elbląski – 38 km, Centralne Muzeum Morskie – 44 km, Polska Filharmonia Bałtycka – 44 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 2,4 km znajduje się Plaża Stegna Morska.
W domu wakacyjnym z 4 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także kilka łazienek (2) z prysznicem.
Pracownicy całodobowej recepcji mówią w języku polskim i rosyjskim.
Na miejscu dostępny jest taras i plac zabaw, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Brama Zielona – 44 km, Długie Pobrzeże – 44 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 59 km od obiektu Domek Piotr 2.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom wakacyjny. This holiday home offers a fireplace. This holiday home comprises 1 living room, 4 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace, this holiday home also provides a wardrobe, an electric kettle and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 80 mkw.
Noclegi w Stegnie
Stegna opis: We wczesnym średniowieczu przebiegał na terenie wsi szlak handlowy w kierunku dzisiejszego Kaliningradu. Pierwsze informacje o Stegnie pochodzą z 1432 r. Znajdowały się tam wówczas dwie osady - Stegna - morska osada rybacka oraz Kobbelgrube (stadnina klaczy) - okolice kościoła. W roku 1465, kiedy zbliżała się do końca wojna trzynastoletnia przebywały tu delegacje: polska oraz krzyżacka, omawiające warunki II pokoju toruńskiego. Wtedy też Stegna i Żuławy uzyskały rozgłos za sprawą Mistrza krzyżackiego Ludwik von Erlichausen, który podjął się śmiałej próby opanowania drogi wodnej do Gdańska. To oczywiście przyczyniłoby się do utrudnienia Polsce komunikacji z Gdańskiem. Czterodniowa bitwa zepchnęła Krzyżaków na Zalew, późniejszy atak wojsk Stollego oraz okrętów z Elbląga rozgromiły flotę Wielkiego Mistrza. Fakt ten nazwano morskim zwycięstwem na Zalewie Wiślanym. Po I rozbiorze Polski Stegna została zaanektowana przez Prusy i w latach 1773-1918 Stegna podlegała administracji zaboru pruskiego. W 1919 r. znalazła się na terenie Wolnego Miasta Gdańska. Okolice Stegny i sama miejscowość od wieków były związane z Gdańskiem. Los ludzi żyjących w tym mieście to lata zmagania się z żywiołem - wodą. To ona narzucała tu sposób bycia - korzyści płynące z położenia nad morzem przeplatały się z potrzebą wypierania wody z pól. Najbardziej znanymi twórcami systemu odwadniania byli Holendrzy.1 września 1939 została włączona do niemieckiej III Rzeszy. Wiosną 1945 roku Stegna znalazła się ponownie w Polsce.