Obiekt Apartamenty w nadmorskiej miejscowości Stegna położony jest w miejscowości Stegna i oferuje kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kanał Elbląski – 37 km, Gdańsk Lipce – 44 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 2,2 km znajduje się Plaża Stegna Morska.
W apartamencie zapewniono kilka sypialni (2) oraz łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Drużno – 45 km, PKP Elbląg – 40 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 59 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this apartment comes with 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. The apartment has tiled floors and features a wardrobe, a barbecue and garden views. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Stegnie
Stegna opis: Stegna to duża wieś o charakterze małomiasteczkowym położona na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Wieś rybacka, kąpielisko morskie i lokalny węzeł drogowy (skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 501 i 502). Stegna jest siedzibą jednej z największych gmin wiejskich w Polsce. Jest dynamicznie rozwijającą się miejscowością. Posiada wspaniałą historię i jest jedną z najpopularniejszych turystycznie miejsc na polskim wybrzeżu. Ze Stegny niedaleko jest do Gdańska i innych miejscowości Mierzei Wiślanej, położonych nad Zalewem Wiślanym. Atrakcją Stegny są przestronne i czyste plaże oraz bezpieczne kąpieliska. W centrum miejscowości znajduje się kościół z 1681 r. ze wspaniałymi organami. Jedną z tradycji jest coroczny Międzynarodowy Festiwal Organowy organizowany w stegnieńskim kościele przez Filharmonię Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Stąd jest również niedaleko do Gdańska, Nowego Dworu Gdańskiego, Krynicy Morskiej, a z niej można udać się w rejs do Fromborka.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem