Obiekt Pokoje u Gruszki, usytuowany w miejscowości Swarzewo, oferuje ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 31 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworzec PKP Gdynia Główna ( 35 km), Centrum handlowe Batory ( 35 km), Skwer Kościuszki ( 36 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stocznia Gdynia – 35 km.
W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Przystań jachtowa Marina Gdynia – 36 km, ORP Błyskawica – 36 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 57 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Czteroosobowy. Ten pokój czteroosobowy oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę oraz prywatną łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój Czteroosobowy. This quadruple room provides a private bathroom, and an electric kettle. The unit offers 4 beds. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. ;
Mały pokój Dwuosobowy. This double room features a private bathroom and heating. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Swarzewie
Swarzewo opis: Niemiecka nazwa tej miejscowości to Schwarzau. Osadnictwo na terenach Swarzewa istniało już w średniowieczu. Od 1308 r. osada znalazła się pod panowaniem krzyżackim w komturstwie gdańskim. W 1340 r. ponownie lokowana na 40 łanach na prawie chełmińskim przez komtura Winrycha von Kniprode. Zasadźcą czyli osobą sprowadzającą pierwszych osadników, był sołtys Konrad. Od 1466 r. stała się częścią Królestwa Polskiego w starostwie puckim. W wieku XVI i XVII była to już wieś folwarczna z karczmą. Od 1772 r. miejscowość przeszła pod władanie skarbu pruskiego. W 1775 r. wokół cudownej studni wzniesiono kapliczkę. Do Polski Swarzewo powróciło po pierwszej wojnie światowej. W 1877 r. na pograniczu Wielkiej Wsi i Swarzewa dokonano przypadkowego odkrycia rozległego cmentarzyska stu grobów skrzynkowych z wczesnej epoki żelaza.