Obiekt ApartPark Apartament Albus położony jest przy plaży w miejscowości Świnoujście i zapewnia prywatną plażę, taras, bar oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Świnoujście – 200 m. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu do dyspozycji Gości jest balkon.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt ApartPark Apartament Albus oferuje wypożyczalnię rowerów.
W pobliżu obiektu ApartPark Apartament Albus znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Cztery Wiatry, Baltic Park Molo Aquapark i Park Zdrojowy.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw.
Noclegi w Świnoujściu
Świnoujście opis: Znaleziska archeologiczne wskazują, iż pierwsze osady w okolicy ujścia Świny pojawiły się już 3 tys. lat p. n. e. Od IX w. prowadził tędy główny szlak handlowy w kierunku wschód - zachód i wodny północ - południe. Tu realizowane były interesy handlowe Słowian, Niemców i Duńczyków. W 1170 i 1173 na obu brzegach Świny powstały gródki strażnicze zniszczone najazdem duńskim w 1177 r., odbudowane jednak w latach 1181-1182. W latach 1185-1227 Świnoujście z całym Pomorzem stało się lennem Danii. W 1824 miasto zostało ogłoszone kąpieliskiem morskim, a w 1895, po odkryciu źródeł solanki i borowiny popularnym uzdrowiskiem. W drugiej połowie XIX w. uzyskało połączenie kolejowe z Berlinem (zniszczona w 1945 stacja Świnoujście-Miasto).Podczas II wojny światowej funkcjonowała mała stocznia, port przeładunkowy oraz baza zaopatrzenia floty wojennej (okręty podwodne, kutry). Miasto i port zostały zniszczone głównie podczas nalotów alianckich 12 marca i 16 kwietnia 1945. Ilość ofiar przekroczyła 23 tysiące. Miasto poddało się Armii Czerwonej 5 maja 1945. Po zakończeniu II wojny światowej, na mocy Układu Poczdamskiego Świnoujście zostało najbardziej na zachód położonym polskim portem. Na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX w. powstało PPDiUR "Odra". Część uzdrowiskowa miasta zajmowana była przez wojska radzieckie do 1957 r..