Obiekt Villa Anna Lisa – OZONOWANE ROOMS mieści się w budynku z początku XX wieku, położonym zaledwie 150 metrów od plaż w Świnoujściu. Na Gości czekają przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.
Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w eleganckiej jadalni. W wolnej chwili Goście mogą wstąpić na drinka do baru.
Wszystkie pokoje dysponują nowoczesną łazienką z prysznicem. Znajdują się w nich wyjątkowo długie łóżka, jak również miejsce do pracy. Pokoje typu deluxe wyposażone są w lodówkę i suszarkę do włosów.
Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. Na powitanie Goście otrzymują wodę butelkowaną.
Obiekt Villa Anna Lisa znajduje się tylko 150 metrów od kompleksu sportowego z kortami tenisowymi i basenem, 500 metrów od stacji UBB oraz 2,3 km od dworca kolejowego w Świnoujściu. Port lotniczy Heringsdorf jest oddalony od budynku o 10 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Dla dzieci w wieku do 14 lat dodatkowe łóżka dostępne są na życzenie, w cenie 60 PLN za noc.
Przy hotelu znajdują się 4 prywatne miejsca parkingowe. Ich dostępność jest ograniczona. Miejsc parkingowych nie można rezerwować z wyprzedzeniem.
Do pokoi na pełnych piętrach można dostać się windą, natomiast do pokoi na półpiętrze można dostać się schodami z pełnych pięter.Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to pokój z łazienką i telewizorem. Niektóre pokoje dysponują tarasem lub balkonem francuskim. Do pokoju tej kategorii można wstawić dodatkowe łóżko. Nie do wszystkich pokoi tej kategorii można dojechać windą. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami. Jest to bardziej przestronny pokój z lodówką, szlafrokiem i suszarką do włosów. Do pokoju można wstawić dodatkowe łóżko. Niektóre pokoje dysponują balkonem lub balkonem francuskim. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to pokój z łazienką z prysznicem. Pokój został wyposażony w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre pokoje oferują balkon francuski. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 9 mkw. ;
Apartament z tarasem. W apartamencie tym mieści się salon, oddzielna sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Udogodnienia obejmują część wypoczynkową, szafę, sofę, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz widok na wewnętrzny dziedziniec. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Apartament z balkonem. Apartament ten mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Udogodnienia obejmują część wypoczynkową, szafę, sofę, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz widok na cichą ulicę. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Mały pokój Dwuosobowy. Niektóre pokoje dysponują tarasem lub balkonem francuskim. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw.
Noclegi w Świnoujściu
Świnoujście opis: Znaleziska archeologiczne wskazują, iż pierwsze osady w okolicy ujścia Świny pojawiły się już 3 tys. lat p. n. e. Od IX w. prowadził tędy główny szlak handlowy w kierunku wschód - zachód i wodny północ - południe. Tu realizowane były interesy handlowe Słowian, Niemców i Duńczyków. W 1170 i 1173 na obu brzegach Świny powstały gródki strażnicze zniszczone najazdem duńskim w 1177 r., odbudowane jednak w latach 1181-1182. W latach 1185-1227 Świnoujście z całym Pomorzem stało się lennem Danii. W 1824 miasto zostało ogłoszone kąpieliskiem morskim, a w 1895, po odkryciu źródeł solanki i borowiny popularnym uzdrowiskiem. W drugiej połowie XIX w. uzyskało połączenie kolejowe z Berlinem (zniszczona w 1945 stacja Świnoujście-Miasto).Podczas II wojny światowej funkcjonowała mała stocznia, port przeładunkowy oraz baza zaopatrzenia floty wojennej (okręty podwodne, kutry). Miasto i port zostały zniszczone głównie podczas nalotów alianckich 12 marca i 16 kwietnia 1945. Ilość ofiar przekroczyła 23 tysiące. Miasto poddało się Armii Czerwonej 5 maja 1945. Po zakończeniu II wojny światowej, na mocy Układu Poczdamskiego Świnoujście zostało najbardziej na zachód położonym polskim portem. Na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX w. powstało PPDiUR "Odra". Część uzdrowiskowa miasta zajmowana była przez wojska radzieckie do 1957 r..