Dwugwiazdkowy hotel Cis usytuowany jest zaledwie 200 metrów od piaszczystych plaż w Świnoujściu. Oferuje on jasne pokoje i apartamenty wyposażone w sejf. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Wszystkie pokoje i apartamenty zapewniają balkon, miejsce do pracy, telewizor oraz przestronną łazienkę z prysznicem.
Goście mogą zrelaksować się w saunie lub wannie z hydromasażem. W całodobowej recepcji dostępna jest przechowalnia bagażu.
Hotel Cis oddalony jest o 7 km od popularnej latarni morskiej w Świnoujściu i o 3 km od miejscowego dworca kolejowego.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Podatek turystyczny nie zostanie pobrany bezpośrednio z karty Gości i należy go uiścić w recepcji po przyjeździe.
Ze względu na zmianę przepisów podatkowych numer NIP do faktury należy podać przed uiszczeniem opłaty. Po wydrukowaniu paragonu fiskalnego bez numeru identyfikacji podatkowej wystawienie faktury nie będzie możliwe. Goście, którzy chcą otrzymać fakturę, proszeni są o wpisanie informacji niezbędnych do jej wystawienia w momencie dokonywania rezerwacji.
Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia.
Goście, którzy planują przyjazd po godzinie 19:00, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu w celu ustalenia szczegółów dotyczących zameldowania.
Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00–07:00.Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Ten klasycznie urządzony pokój utrzymany jest w pastelowych kolorach. Oferuje on balkon, telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Do dyspozycji Gości jest także sejf oraz łazienka z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Ten klasycznie urządzony pokój utrzymany jest w pastelowych kolorach. Do dyspozycji Gości jest w nim telewizor i sejf. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią. Ten wyjątkowo przestronny apartament mieści się na 1. piętrze. Oferuje on część wypoczynkową, balkon oraz łazienkę z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji Gości jest też telewizor z płaskim ekranem, lodówka, czajnik elektryczny i sejf. Zwierzęta nie są akceptowane. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Ten pokój z balkonem wyposażony jest w telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Goście mają także do dyspozycji sejf oraz łazienkę z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 10 mkw.
Noclegi w Świnoujściu
Świnoujście opis: Znaleziska archeologiczne wskazują, iż pierwsze osady w okolicy ujścia Świny pojawiły się już 3 tys. lat p. n. e. Od IX w. prowadził tędy główny szlak handlowy w kierunku wschód - zachód i wodny północ - południe. Tu realizowane były interesy handlowe Słowian, Niemców i Duńczyków. W 1170 i 1173 na obu brzegach Świny powstały gródki strażnicze zniszczone najazdem duńskim w 1177 r., odbudowane jednak w latach 1181-1182. W latach 1185-1227 Świnoujście z całym Pomorzem stało się lennem Danii. W 1824 miasto zostało ogłoszone kąpieliskiem morskim, a w 1895, po odkryciu źródeł solanki i borowiny popularnym uzdrowiskiem. W drugiej połowie XIX w. uzyskało połączenie kolejowe z Berlinem (zniszczona w 1945 stacja Świnoujście-Miasto).Podczas II wojny światowej funkcjonowała mała stocznia, port przeładunkowy oraz baza zaopatrzenia floty wojennej (okręty podwodne, kutry). Miasto i port zostały zniszczone głównie podczas nalotów alianckich 12 marca i 16 kwietnia 1945. Ilość ofiar przekroczyła 23 tysiące. Miasto poddało się Armii Czerwonej 5 maja 1945. Po zakończeniu II wojny światowej, na mocy Układu Poczdamskiego Świnoujście zostało najbardziej na zachód położonym polskim portem. Na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX w. powstało PPDiUR "Odra". Część uzdrowiskowa miasta zajmowana była przez wojska radzieckie do 1957 r..