Obiekt Admirał I usytuowany jest zaledwie 100 metrów od plaży w Świnoujściu. Oferuje on prosto urządzone pokoje z czajnikiem elektrycznym, lodówką oraz telewizorem. Każdy pokój obejmuje łazienkę z prysznicem.
Pokoje urządzone zostały w klasycznym stylu, a ich wnętrza zdobią drewniane dodatki i wyłożone wykładziną podłogi.
Goście mają dostęp do basenu, łaźni parowej i fińskiej sauny.
Obiekt Admirał I położony jest w pełnej lasów, spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej. Od centrum miasta dzieli go 1,3 km. Przystań promów, którymi można dostać się na drugi brzeg Świny, oddalona jest od budynku o 1,8 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Te klasycznie urządzone pokoje dysponują łazienką z prysznicem. Do dyspozycji gości jest w nich telewizor, telefon i lodówka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament (2 osoby dorosłe). Apartament ten oferuje część wypoczynkową i wyposażony jest w 2 telewizory. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Ten pokój dwuosobowy mieści prywatną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i szlafrokami. W tym pokoju dwuosobowym z balkonem znajduje się również szafa, czajnik elektryczny i telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Świnoujściu
Świnoujście opis: Znaleziska archeologiczne wskazują, iż pierwsze osady w okolicy ujścia Świny pojawiły się już 3 tys. lat p. n. e. Od IX w. prowadził tędy główny szlak handlowy w kierunku wschód - zachód i wodny północ - południe. Tu realizowane były interesy handlowe Słowian, Niemców i Duńczyków. W 1170 i 1173 na obu brzegach Świny powstały gródki strażnicze zniszczone najazdem duńskim w 1177 r., odbudowane jednak w latach 1181-1182. W latach 1185-1227 Świnoujście z całym Pomorzem stało się lennem Danii. W 1824 miasto zostało ogłoszone kąpieliskiem morskim, a w 1895, po odkryciu źródeł solanki i borowiny popularnym uzdrowiskiem. W drugiej połowie XIX w. uzyskało połączenie kolejowe z Berlinem (zniszczona w 1945 stacja Świnoujście-Miasto).Podczas II wojny światowej funkcjonowała mała stocznia, port przeładunkowy oraz baza zaopatrzenia floty wojennej (okręty podwodne, kutry). Miasto i port zostały zniszczone głównie podczas nalotów alianckich 12 marca i 16 kwietnia 1945. Ilość ofiar przekroczyła 23 tysiące. Miasto poddało się Armii Czerwonej 5 maja 1945. Po zakończeniu II wojny światowej, na mocy Układu Poczdamskiego Świnoujście zostało najbardziej na zachód położonym polskim portem. Na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX w. powstało PPDiUR "Odra". Część uzdrowiskowa miasta zajmowana była przez wojska radzieckie do 1957 r..