Obiekt Apartament Costa Promenada oferuje balkon oraz widok na miasto. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Świnoujście – około 500 m. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1) oraz aneks kuchenny z lodówką, płytą kuchenną i ekspresem do kawy. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Baltic Park Molo Aquapark – 200 m, Park Zdrojowy – 1,1 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker. Boasting a balcony with city views, this apartment also features soundproof walls and a flat-screen TV. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw.
Noclegi w Świnoujściu
Świnoujście opis: - Rezerwat ptaków "Karsiborska Kępa" - około 140 gatunków ptaków. - Pomniki przyrody: Sosna "Rodzina" (ul. Matejki, przy wejściu na stadion miejski), Cisy "Żeglarze" (Wybrzeże Władysława IV, przed budynkiem Kapitanatu Portu), Cisy drzewiaste "Korsarze" (narożnik ul. Chopina i Paderewskiego), Platan "Cudzoziemiec" (skrzyżowanie ul. Jana z Kolna i ul. Bohaterów Września). Można też popłynąć na piękną wycieczkę ze Świnoujścia do Szczecina. Wyjątkową atrakcją są promy miejskie, którymi bezpłatnie można przepłynąć z wyspy Wolin na wyspę Uznam i odwrotnie, oglądając statki handlowe, dźwigi i piękne promy morskie stojące w porcie.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem