Obiekt Apartament Mierzeja LUX Baltic Garden R10 E Bike oferuje balkon oraz widok na basen. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sztutowo – około 2,7 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Personel recepcji, który posługuje się językiem angielskim, polskim i rosyjskim, chętnie udzieli wskazówek na temat okolicy.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kanał Elbląski – 42 km, Jezioro Drużno – 48 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 71 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 3 sypialniami. The private pool is the standout feature of this apartment. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a hairdryer. The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment features a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as garden views. The unit has 4 beds. Apartament - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 66 mkw.
Noclegi w Sztutowie
Sztutowo opis: Miejscowość ta w pierwszych latach swego istnienia należała Książąt Pomorskich. W połowie XIII w. wieś przeszła w ręce Krzyżaków i od tamtej pory bazą dla jej rozwoju była karczma i stadnina koni rycerzy Zakonu. Były to dogodne tereny połowów łowieckich, głównie za zasługą bogato występujących tam lasów. Zakon zajmował się połowem ryb w rzekach i Zalewie Wiślanym oraz uzyskiwał dochody z bursztynu. Po I rozbiorze Polski Sztutowo zostało zaanektowane przez Prusy. W latach 1773-1918 Sztutowo podlegało administracji zaboru pruskiego. Sztutowo w przeciągu XIX w. stało się największą wsią mierzejową. Już na koniec XVIII w. liczyło ponad 130 zabudowań, podczas gdy np.: Stegna 79,, a Jantar 75. W drugiej połowie XIX w. powstał tam niewielki port na Bałtyku. Rozwijała się również miejscowość turystycznie - gdy w 1900 r. pojawiła się linia kolejki wąskotorowej, doprowadzona z węzła w Stegnie, do Sztutowa zaczęli docierać gdańscy letnicy, dla których zabrakło już miejsca w Mikoszewie, Jantarze i w Stegnie. Wieś stała się kolejną atrakcyjną bazą turystyczną na Mierzei. W 1920 r., wieś znalazła się w granicach Wolnego Miasta Gdańska. Podczas II wojny światowej w Sztutowie znajdował się Obóz Koncentracyjny "KL Stutthof", funkcjonujący od 2 września 1939 r. do 9 maja 1945 r. Był to najdłużej działający obóz koncentracyjny poza Niemcami. Wybudowany podczas kampanii wrześniowej tuż po zajęciu Pomorza i Wolnego Miasta Gdańska.