Obiekt Świerkowy Zakątek, położony w miejscowości Sztutowo, oferuje dostęp do ogrodu z placem zabaw. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sztutowo – 2,4 km, Plaża Kąty Rybackie – 2,8 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Każda opcja zakwaterowania ma taras i wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem. We wszystkich opcjach znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą oraz prywatna łazienka z prysznicem. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki za dodatkową opłatą.
Na terenie obiektu Świerkowy Zakątek znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kanał Elbląski – 42 km, Jezioro Drużno – 47 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 70 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Domek. This spacious chalet includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the kitchen. The chalet also features a barbecue. Boasting a terrace with a quiet street view, this chalet also offers a seating area and a flat-screen TV with satellite channels. The unit has 4 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 90 mkw.
Noclegi w Sztutowie
Sztutowo opis: Miejscowość ta w pierwszych latach swego istnienia należała Książąt Pomorskich. W połowie XIII w. wieś przeszła w ręce Krzyżaków i od tamtej pory bazą dla jej rozwoju była karczma i stadnina koni rycerzy Zakonu. Były to dogodne tereny połowów łowieckich, głównie za zasługą bogato występujących tam lasów. Zakon zajmował się połowem ryb w rzekach i Zalewie Wiślanym oraz uzyskiwał dochody z bursztynu. Po I rozbiorze Polski Sztutowo zostało zaanektowane przez Prusy. W latach 1773-1918 Sztutowo podlegało administracji zaboru pruskiego. Sztutowo w przeciągu XIX w. stało się największą wsią mierzejową. Już na koniec XVIII w. liczyło ponad 130 zabudowań, podczas gdy np.: Stegna 79,, a Jantar 75. W drugiej połowie XIX w. powstał tam niewielki port na Bałtyku. Rozwijała się również miejscowość turystycznie - gdy w 1900 r. pojawiła się linia kolejki wąskotorowej, doprowadzona z węzła w Stegnie, do Sztutowa zaczęli docierać gdańscy letnicy, dla których zabrakło już miejsca w Mikoszewie, Jantarze i w Stegnie. Wieś stała się kolejną atrakcyjną bazą turystyczną na Mierzei. W 1920 r., wieś znalazła się w granicach Wolnego Miasta Gdańska. Podczas II wojny światowej w Sztutowie znajdował się Obóz Koncentracyjny "KL Stutthof", funkcjonujący od 2 września 1939 r. do 9 maja 1945 r. Był to najdłużej działający obóz koncentracyjny poza Niemcami. Wybudowany podczas kampanii wrześniowej tuż po zajęciu Pomorza i Wolnego Miasta Gdańska.