Apartamenty Klifowa z widokiem na morze w Trzęsaczu to doskonały wybór na wypoczynek nad Bałtykiem, pełen udogodnień i komfortu dla gości o różnych potrzebach. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny 🚗, co pozwala na wygodny przyjazd i bezpieczne pozostawienie samochodu. Dostęp do Wi-Fi w apartamentach umożliwia pozostanie w kontakcie z bliskimi lub pracę zdalną z widokiem na morze 🌊.
Apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne 🍽️, z lodówką, kuchenką mikrofalową oraz zestawem przyborów kuchennych, co pozwala na przygotowanie posiłków w zaciszu własnego pokoju. W sypialni znajdziesz długie łóżka (>2 metry), zapewniające komfortowy sen, a także pościel i przestronną szafę lub garderobę na rzeczy osobiste. W prywatnych łazienkach znajduje się wanna lub prysznic, toaleta oraz komplet ręczników 🛁.
Apartamenty posiadają taras słoneczny 🌞 z widokiem na morze oraz meble ogrodowe, co jest idealne na relaks z książką lub kawą. Dostępne jest także miejsce na piknik, sprzęt do grillowania oraz stół na świeżym powietrzu – doskonałe na letnie wieczory z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowym atutem jest lokalizacja przy samej plaży 🏖️, co pozwala na łatwy dostęp do pięknych widoków i nadmorskiego powietrza.
Na terenie obiektu znajduje się również kawiarnia, a dla większego komfortu gości dostępne są obiady na wynos oraz posiłki dla dzieci 🥪 (za dodatkową opłatą). W pobliżu można również skorzystać z oferty jazdy konnej, wędkowania czy gry w tenisa 🎾. Po intensywnym dniu aktywności, relaks przy lampce wina z widokiem na morze jest na wyciągnięcie ręki!
Apartamenty oferują pokoje dla rodzin oraz pokoje dla niepalących, a także klimatyzację i ogrzewanie, co zapewnia komfort niezależnie od pogody. Obsługa obiektu umożliwia również wystawienie faktury. Dzięki obsłudze w kilku językach, w tym polskim, niemieckim, angielskim oraz ukraińskim i rosyjskim, wszyscy goście poczują się tu swobodnie 🗣️.
Noclegi w Trzęsaczu
Trzęsacz opis: Trzęsacz jest historyczną wsią, niegdyś rolniczą, leżącą pośród pięknych lasów, z dala od morza. Na polskich mapach obecna nazwa miejscowości – Trzęsacz – pojawiła się dopiero po 1945 r. Wcześniej osada nosił nazwę Hoff. Na określenie tej wsi w XIX i na początku XX w. używano również nazwy Karolewo. Miejscowość tę wymieniana jest w źródłach po raz pierwszy jako własność zakonu cysterskiego w Byszewie w dokumencie księcia Kazimierza z 1257 r. Po pierwszym rozbiorze Polski, folwark Trzęsacz, w ramach kasacji klasztoru cystersów, zabrany został przez rząd pruski i przekształcony w domenę państwową, podległą kompetencyjnie Urzędowi Domenalnemu w Koronowie. Folwark Trzęsacz stał się własnością fiskusa, który wydzierżawił go rolnikom ściągając od nich długoletni czynsz. 15 lipca 1785 r. Johann Buchholz zawarł pierwszą taką umowę i administrował folwarkiem będąc równocześnie właścicielem dóbr Karolewo. Mieszkańcami folwarku byli chłopi, którzy oświadczyli na rzecz dziedzińca pańszczyznę ręczną i sprzężajną. W aktach zachował się opis majątku z 1828 r. W tym okresie w Trzęsaczu znajdował się masywny dom, stajnia, wodny młyn z przejściem wodnym i 16 jednorodzinnych chat. Całość wartości majątku oszacowano na 1450 talarów. Po II wojnie światowej, od czerwca 1945 r. kwaterowała tutaj załoga szpitala sowieckiego nr 265, złożona z kilkudziesięciu oficerów i około 400 dziewcząt sowieckich. We wrześniu 1945 roku zgłoszono straty poniesione podczas stacjonowania tych wojsk. Po tym okresie wojska sowieckie opuściły majątek. Utworzono tam następnie oddział Państwowego Instytutu Weteryjnego w Bydgoszczy. Od 1968 roku był on siedzibą weterynaryjnego Zakładu Doświadczalnego należącego do Instytutu Weterynarii w Bydgoszczy.