Obiekt 2 Bedroom Awesome Home In Trzesacz położony jest w miejscowości Trzęsacz. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – niecały kilometr, Plaża Pobierowo – 2,6 km, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 43 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W domu wakacyjnym z 2 sypialniami zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. Wyposażenie kuchni obejmuje lodówkę, zmywarkę, a także ekspres do kawy.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Klub golfowy Amber Baltic – 31 km, Punkt widokowy Gosań – 39 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dom wakacyjny z 2 sypialniami. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also features a barbecue. The holiday home offers air conditioning, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 3 beds and 2 futons. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Trzęsaczu
Trzęsacz opis: Trzęsacz jest historyczną wsią, niegdyś rolniczą, leżącą pośród pięknych lasów, z dala od morza. Na polskich mapach obecna nazwa miejscowości – Trzęsacz – pojawiła się dopiero po 1945 r. Wcześniej osada nosił nazwę Hoff. Na określenie tej wsi w XIX i na początku XX w. używano również nazwy Karolewo. Miejscowość tę wymieniana jest w źródłach po raz pierwszy jako własność zakonu cysterskiego w Byszewie w dokumencie księcia Kazimierza z 1257 r. Po pierwszym rozbiorze Polski, folwark Trzęsacz, w ramach kasacji klasztoru cystersów, zabrany został przez rząd pruski i przekształcony w domenę państwową, podległą kompetencyjnie Urzędowi Domenalnemu w Koronowie. Folwark Trzęsacz stał się własnością fiskusa, który wydzierżawił go rolnikom ściągając od nich długoletni czynsz. 15 lipca 1785 r. Johann Buchholz zawarł pierwszą taką umowę i administrował folwarkiem będąc równocześnie właścicielem dóbr Karolewo. Mieszkańcami folwarku byli chłopi, którzy oświadczyli na rzecz dziedzińca pańszczyznę ręczną i sprzężajną. W aktach zachował się opis majątku z 1828 r. W tym okresie w Trzęsaczu znajdował się masywny dom, stajnia, wodny młyn z przejściem wodnym i 16 jednorodzinnych chat. Całość wartości majątku oszacowano na 1450 talarów. Po II wojnie światowej, od czerwca 1945 r. kwaterowała tutaj załoga szpitala sowieckiego nr 265, złożona z kilkudziesięciu oficerów i około 400 dziewcząt sowieckich. We wrześniu 1945 roku zgłoszono straty poniesione podczas stacjonowania tych wojsk. Po tym okresie wojska sowieckie opuściły majątek. Utworzono tam następnie oddział Państwowego Instytutu Weteryjnego w Bydgoszczy. Od 1968 roku był on siedzibą weterynaryjnego Zakładu Doświadczalnego należącego do Instytutu Weterynarii w Bydgoszczy.