Aparthouse Cliff by Orka w Trzęsaczu to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć blisko plaży 🌊. Obiekt zapewnia bezpłatny prywatny parking 🚗, który jest dostępny na miejscu bez konieczności rezerwacji, co gwarantuje wygodę i komfort gości.
W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi 🌐, umożliwiające swobodny dostęp do internetu. Apartamenty są świetnie wyposażone w kuchnię 🍽️ z aneksami kuchennymi, stołem do spożywania posiłków, tosterem, płytą kuchenną, czajnikiem elektrycznym, zmywarką, mikrofalówką, lodówką i przyborami kuchennymi.
W sypialni znajdziesz pościel 🛏️ zapewniającą wygodny sen. Łazienki oferują papier toaletowy, ręczniki 🧻, wannę lub prysznic 🚿 oraz suszarkę do włosów.
W salonie znajduje się część jadalna, a w zakresie mediów i technologii dostępny jest telewizor z płaskim ekranem 📺 oraz kanały kablowe i satelitarne. W pokoju znajdziesz gniazdko koło łóżka i podłogę wyłożoną kafelkami lub marmurem.
Obiekt wyróżnia się lokalizacją przy samej plaży 🏖️ oraz licznymi udogodnieniami na świeżym powietrzu, takimi jak taras słoneczny, balkon, ogród, meble ogrodowe 🪑 oraz miejsce na piknik. Można również skorzystać z leżaków lub krzesełek plażowych ☀️ i cieszyć się widokiem na ogród 🌿 lub widokiem na wewnętrzny dziedziniec.
Obiekt oferuje również usługi recepcyjne, w tym możliwość wystawienia faktury. Dla rodzin z dziećmi dostępny jest plac zabaw 🧸, a także pokoje rodzinne. Goście mogą korzystać z klimatyzacji ❄️ oraz ogrzewania.
W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, a bezpieczeństwo zapewnia dostęp za pomocą kluczy 🗝️. Ponadto, wszystkie pokoje są przyjazne dla osób niepalących, co zapewnia komfortowy pobyt dla każdego.
Noclegi w Trzęsaczu
Trzęsacz opis: Trzęsacz jest historyczną wsią, niegdyś rolniczą, leżącą pośród pięknych lasów, z dala od morza. Na polskich mapach obecna nazwa miejscowości – Trzęsacz – pojawiła się dopiero po 1945 r. Wcześniej osada nosił nazwę Hoff. Na określenie tej wsi w XIX i na początku XX w. używano również nazwy Karolewo. Miejscowość tę wymieniana jest w źródłach po raz pierwszy jako własność zakonu cysterskiego w Byszewie w dokumencie księcia Kazimierza z 1257 r. Po pierwszym rozbiorze Polski, folwark Trzęsacz, w ramach kasacji klasztoru cystersów, zabrany został przez rząd pruski i przekształcony w domenę państwową, podległą kompetencyjnie Urzędowi Domenalnemu w Koronowie. Folwark Trzęsacz stał się własnością fiskusa, który wydzierżawił go rolnikom ściągając od nich długoletni czynsz. 15 lipca 1785 r. Johann Buchholz zawarł pierwszą taką umowę i administrował folwarkiem będąc równocześnie właścicielem dóbr Karolewo. Mieszkańcami folwarku byli chłopi, którzy oświadczyli na rzecz dziedzińca pańszczyznę ręczną i sprzężajną. W aktach zachował się opis majątku z 1828 r. W tym okresie w Trzęsaczu znajdował się masywny dom, stajnia, wodny młyn z przejściem wodnym i 16 jednorodzinnych chat. Całość wartości majątku oszacowano na 1450 talarów. Po II wojnie światowej, od czerwca 1945 r. kwaterowała tutaj załoga szpitala sowieckiego nr 265, złożona z kilkudziesięciu oficerów i około 400 dziewcząt sowieckich. We wrześniu 1945 roku zgłoszono straty poniesione podczas stacjonowania tych wojsk. Po tym okresie wojska sowieckie opuściły majątek. Utworzono tam następnie oddział Państwowego Instytutu Weteryjnego w Bydgoszczy. Od 1968 roku był on siedzibą weterynaryjnego Zakładu Doświadczalnego należącego do Instytutu Weterynarii w Bydgoszczy.