Obiekt Cozy Home In Trzesacz With House A Panoramic View położony jest w miejscowości Trzęsacz i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – niecały kilometr, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 43 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje kilka sypialni (2), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Na terenie obiektu Cozy Home In Trzesacz With House A Panoramic View znajduje się taras słoneczny.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Klub golfowy Amber Baltic – 31 km, Punkt widokowy Gosań – 39 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom wakacyjny z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. This holiday home has a washing machine, a coffee machine, a flat-screen TV and outdoor furniture. The unit has 3 beds and 2 futons. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Trzęsaczu
Trzęsacz opis: Trzęsacz jest najmniejszą z siedmiu miejscowości w gminie Rewal, ale najbogatszą pod względem zabytków i pomników przyrody. Przez wieś przebiega 15. południk długości wschodniej, wyznaczający czas środkowo-europejski. Ruch obrotowy ziemi dla tego miejsca wynosi 1400 kilometrów na godzinę. Warto również wspomnieć, że w tej chwili na wschodzie Polski jest 40 minut później. Przez wieś przebiega droga wojewódzka nr 102. We wsi znajduje się także stacja kolei wąskotorowej Gryfice-Pogorzelica. Z Trzęsacza wiedzie bezpieczna droga do Rewala - wybudowano tutaj specjalną drogę dla pieszych. Po drodze mijamy jedyne w swoim rodzaju miejsce - kilkuhektarową łąkę, z której widać Bałtyk jak na dłoni. Od kilku lat miejscowość zaczęła się rozbudowywać, przede wszystkim na południe od szosy. Pola i łąki zostały zamienione w działki budowlane, na wielu z nich już postawiono solidne domy letniskowe. Życie w Trzęsaczu koncentruje się wzdłuż alei prowadzącej od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie znajduje się wspomniany już ocalały fragment ostatniej ściany kościoła. Tu są pensjonaty, bary i kawiarenki, sklepy spożywcze i z pamiątkami.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem