Obiekt Apartamenty Rafa Ustka położony jest w miejscowości Ustka. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aquapark Jarosławiec – 29 km, Słowiński Park Narodowy – 38 km.
Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażono w telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdej opcji do dyspozycji Gości jest też część wypoczynkowa oraz prywatna łazienka z suszarką do włosów i prysznicem. W niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się także kuchnia z piekarnikiem i tosterem.
W pobliżu obiektu Apartamenty Rafa Ustka znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Ustka, Promenada w Ustce i Latarnia morska w Ustce. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 124 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment also comprises 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchenette, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a dining area, a wardrobe as well as a quiet street view. The unit offers 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw. ;
Apartament z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, as well as a quiet street view. The unit offers 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Ustce
Ustka opis: Ustka (niem.: Stolpmünde, kasz.: Ùskô) to miasto położone u ujścia rzeki Słupii do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym oraz uzdrowiskiem, a nade wszystko jest kąpieliskiem morskim. Od niepamiętnych czasów istniała i nadal jest stocznia. Rybacy zajmują się połowem ryb i sportowym wędkarstwem morskim. Od 13 lipca 2003 Ustkę i Słupsk łączy porozumienie zwane dwumiastem. Oba miasta są połączone komunikacją kolejową i autobusową. Ustka to miejscowość, która dzięki licznym sanatoriom, ośrodkom wczasowym, pensjonatom i oczywiście korzystnemu klimatowi otrzymała status uzdrowiska - można tu przyjechać aby zażyć kąpieli solankowych oraz całej gamy innych zabiegów. Z powodzeniem mogą być one wykorzystywane w leczeniu chorób dróg oddechowych, nadczynności tarczycy, chorób reumatycznych, chorób serca, skóry i alergicznych. Ustka znajduje się w odległości 18 km od Słupska. W okolicach tego miasta mamy do dyspozycji wiele szlaków rowerowych, m.in. dlatego też na pewno jest to dobre miejsce do spędzenia aktywnego wypoczynku. Ustka jest miastem gdzie sezon trwa cały rok. Przez cały rok zaprasza do licznych pawiloników i kawiarenek zlokalizowanych przy promenadzie spacerowej. Dla wędkarzy przez cały rok Ustka daje możliwości połowów w morzu i wpadającej do niego Słupi. Można tu złowić trocie, pstrągi tęczowe i inne ryby szlachetne. Istnieje również możliwość organizowania rejsów w morze na dorsza. W czasie jednego dnia można złowić nawet kilkadziesiąt kilogramów tej ryby.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem