Obiekt Dom Rybaka apartament 4 położony jest przy plaży w miejscowości Ustka. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Ustka – 400 m, Plaża w Przewłoce – Wschodnia Ustka – 2,1 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Dom Rybaka apartament 4 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Latarnia morska w Ustce, Promenada w Ustce i Molo w Ustce. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 126 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment features a dining area, an electric kettle, a flat-screen TV with satellite channels and a balcony. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Ustce
Ustka opis: Pierwsza pisana wzmianka o Ustce pochodzi z 1337 r. Dokument ten zawiera informację, iż cały i niepodzielny port Ustka położony po obu stronach rzeki Słupi pod względem prawnym stanowi własność miasta Słupska. Ten stan rzeczy trwał przez pięć i pół wieku. W tym okresie przez Ustkę wiódł szlak handlowy łączący Słupsk – ówczesny port morski z portami handlowymi Niemiec, Danii i Szwecji. W 1590 r. mieszkańcy Ustki zajmowali się rybołówstwem, które do prac w porcie stanowiło dodatek i dawało uzupełnienie w dochodach. W następnych latach, aby się utrzymać mieszkańcy Ustki w większej części muszą zajmować się uprawą roli, które łączyli z rybołówstwem. W 1794 roku Ustka liczyła około 700 mieszkańców. Na przełomie 1806 i 1807 r. wojska francusko – polskie zdobyły Słupsk i Ustkę. Miasta te stały się garnizonami i gospodarczym zapleczem Wielkiej Armii Napoleona. Początkowo Ustka była miejscowością wypoczynkową głównie dla szlachty i okolicznych mieszczan. Jednak dogodne połączenie Ustki ze Słupskiem i innymi miejscowościami oraz znakomite warunki klimatyczne uczyniły z niej coraz szerzej znaną miejscowość. Wydzielono osobną plażę dla kobiet i dzieci po wschodniej stronie Słupi, osobną dla mężczyzn – po stronie zachodniej. Wtedy też powstały pierwsze pomosty i kabiny. W 1878 r. została doprowadzona tu linia kolejowa. Stopniowe zwiększanie się liczby ludności na stałe mieszkającej w Ustce oraz ciągły dopływ kuracjuszy i wczasowiczów spowodowały, że rozwijała się usługowa i noclegowa baza w mieście. Stanowiły ją hotele, pensjonaty, restauracje, budynki zabiegowe, kąpieliskowe. 22 marca 1935 r. Ustka otrzymała prawa miejsckie. Do 1947 roku nie była urzędowo ustalona nazwa miasta. Na początku funkcjonowało kilka nazw: Nowy Słupsk, Uszcz lub Ujść, Postomin a nawet Słupioujście. Ostatecznie ustalona została nazwa Ustka.