Czterogwiazdkowy hotel Lubicz mieści się w stylowym budynku położonym zaledwie 10 minut spacerem od plaży w Ustce. Obiekt oferuje spa z basenem oraz eleganckie pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizorem LCD.
Wszystkie pokoje w hotelu Lubicz są elegancko umeblowane i utrzymane w ciepłych kolorach. W każdym pokoju znajduje się sejf, minibar oraz nowoczesna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Obiekt zapewnia również szlafroki.
Codziennie rano w restauracji Bursztynowa podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Lokal specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Hotelowy bar zaprasza na piwo i drinki.
Goście mogą korzystać z centrum spa i odnowy biologicznej, które obejmuje saunę, wannę z hydromasażem i łaźnię parową. Na miejscu można również zamawiać rozmaite masaże i inne zabiegi pielęgnacyjne. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę.
Hotel Lubicz jest dogodnie usytuowany w odległości 500 metrów od dworca kolejowego w Ustce. Na terenie obiektu dostępny jest dodatkowo płatny parking.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój jednoosobowy. Ten przestronny pokój wyposażony jest w telewizor, sejf i minibar. Znajduje się w nim także łazienka z suszarką do włosów i szlafrokami. W cenę zakwaterowania wliczono korzystanie ze spa i basenu. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Ten przestronny pokój wyposażony jest w telewizor, sejf i minibar. Znajduje się w nim także łazienka z suszarką do włosów i szlafrokami. Niektóre pokoje dysponują balkonem. W cenę zakwaterowania wliczono korzystanie ze spa i basenu. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój dwuosobowy z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi Deluxe z rozkładaną sofą. Jest to bardziej przestronny pokój z częścią wypoczynkową i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre pokoje dysponują balkonem. W cenę zakwaterowania wliczono korzystanie ze spa i basenu. Pokój Dwuosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 29 mkw. ;
Studio z rozkładaną sofą. Studio to obejmuje łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i szlafrokami. Studio wyposażone jest w minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem. Podłoga wyłożona została wykładziną. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka. Studio - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią. Apartament ten obejmuje salon, oddzielną sypialnię oraz 2 łazienki z wanną i szlafrokami. W apartamencie zapewniono minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, podłogę wyłożoną wykładziną oraz telewizor z płaskim ekranem. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Ustce
Ustka opis: Pierwsza pisana wzmianka o Ustce pochodzi z 1337 r. Dokument ten zawiera informację, iż cały i niepodzielny port Ustka położony po obu stronach rzeki Słupi pod względem prawnym stanowi własność miasta Słupska. Ten stan rzeczy trwał przez pięć i pół wieku. W tym okresie przez Ustkę wiódł szlak handlowy łączący Słupsk – ówczesny port morski z portami handlowymi Niemiec, Danii i Szwecji. W 1590 r. mieszkańcy Ustki zajmowali się rybołówstwem, które do prac w porcie stanowiło dodatek i dawało uzupełnienie w dochodach. W następnych latach, aby się utrzymać mieszkańcy Ustki w większej części muszą zajmować się uprawą roli, które łączyli z rybołówstwem. W 1794 roku Ustka liczyła około 700 mieszkańców. Na przełomie 1806 i 1807 r. wojska francusko – polskie zdobyły Słupsk i Ustkę. Miasta te stały się garnizonami i gospodarczym zapleczem Wielkiej Armii Napoleona. Początkowo Ustka była miejscowością wypoczynkową głównie dla szlachty i okolicznych mieszczan. Jednak dogodne połączenie Ustki ze Słupskiem i innymi miejscowościami oraz znakomite warunki klimatyczne uczyniły z niej coraz szerzej znaną miejscowość. Wydzielono osobną plażę dla kobiet i dzieci po wschodniej stronie Słupi, osobną dla mężczyzn – po stronie zachodniej. Wtedy też powstały pierwsze pomosty i kabiny. W 1878 r. została doprowadzona tu linia kolejowa. Stopniowe zwiększanie się liczby ludności na stałe mieszkającej w Ustce oraz ciągły dopływ kuracjuszy i wczasowiczów spowodowały, że rozwijała się usługowa i noclegowa baza w mieście. Stanowiły ją hotele, pensjonaty, restauracje, budynki zabiegowe, kąpieliskowe. 22 marca 1935 r. Ustka otrzymała prawa miejsckie. Do 1947 roku nie była urzędowo ustalona nazwa miasta. Na początku funkcjonowało kilka nazw: Nowy Słupsk, Uszcz lub Ujść, Postomin a nawet Słupioujście. Ostatecznie ustalona została nazwa Ustka.