Obiekt Jaśmin -baza noclegowa usytuowany jest w miejscowości Ustka. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aquapark Jarosławiec – 28 km, Słowiński Park Narodowy – 39 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Promenada w Ustce ( 1,6 km), Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej ( 19 km), Zamek Książąt Pomorskich ( 37 km). Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę i pościel.
Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub à la carte.
W pobliżu obiektu Jaśmin -baza noclegowa znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Ustka, Molo w Ustce i Latarnia morska w Ustce. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 132 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój dwuosobowy. The double room features a wardrobe and an electric kettle, as well as a private bathroom boasting a shower. This double room offers a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój trzyosobowy. This triple room features a private bathroom and an electric kettle. The unit offers 3 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój Czteroosobowy z łazienką. This quadruple room features a private bathroom and an electric kettle. The unit offers 4 beds. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. ;
Pokój trzyosobowy z łazienką. Ten pokój trzyosobowy z łazienką wyposażony jest w czajnik elektryczny. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Mały pokój Dwuosobowy. This double room offers a private bathroom, and an electric kettle. The unit has 2 beds. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Mały pokój Dwuosobowy. Ten pokój dwuosobowy z prywatną łazienką wyposażony jest w czajnik elektryczny. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Ustce
Ustka opis: Pierwsza pisana wzmianka o Ustce pochodzi z 1337 r. Dokument ten zawiera informację, iż cały i niepodzielny port Ustka położony po obu stronach rzeki Słupi pod względem prawnym stanowi własność miasta Słupska. Ten stan rzeczy trwał przez pięć i pół wieku. W tym okresie przez Ustkę wiódł szlak handlowy łączący Słupsk – ówczesny port morski z portami handlowymi Niemiec, Danii i Szwecji. W 1590 r. mieszkańcy Ustki zajmowali się rybołówstwem, które do prac w porcie stanowiło dodatek i dawało uzupełnienie w dochodach. W następnych latach, aby się utrzymać mieszkańcy Ustki w większej części muszą zajmować się uprawą roli, które łączyli z rybołówstwem. W 1794 roku Ustka liczyła około 700 mieszkańców. Na przełomie 1806 i 1807 r. wojska francusko – polskie zdobyły Słupsk i Ustkę. Miasta te stały się garnizonami i gospodarczym zapleczem Wielkiej Armii Napoleona. Początkowo Ustka była miejscowością wypoczynkową głównie dla szlachty i okolicznych mieszczan. Jednak dogodne połączenie Ustki ze Słupskiem i innymi miejscowościami oraz znakomite warunki klimatyczne uczyniły z niej coraz szerzej znaną miejscowość. Wydzielono osobną plażę dla kobiet i dzieci po wschodniej stronie Słupi, osobną dla mężczyzn – po stronie zachodniej. Wtedy też powstały pierwsze pomosty i kabiny. W 1878 r. została doprowadzona tu linia kolejowa. Stopniowe zwiększanie się liczby ludności na stałe mieszkającej w Ustce oraz ciągły dopływ kuracjuszy i wczasowiczów spowodowały, że rozwijała się usługowa i noclegowa baza w mieście. Stanowiły ją hotele, pensjonaty, restauracje, budynki zabiegowe, kąpieliskowe. 22 marca 1935 r. Ustka otrzymała prawa miejsckie. Do 1947 roku nie była urzędowo ustalona nazwa miasta. Na początku funkcjonowało kilka nazw: Nowy Słupsk, Uszcz lub Ujść, Postomin a nawet Słupioujście. Ostatecznie ustalona została nazwa Ustka.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem