Obiekt Exklusive 2 Zimmer Wohnung-Direkt am Strand położony jest w miejscowości Ustronie Morskie i oferuje taras oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – kilka kroków od obiektu, Ratusz – 13 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), jadalnię, kuchnię z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie Goście mogą poćwiczyć na siłowni lub odprężyć się w centrum odnowy biologicznej z krytym basenem, sauną i wanną z hydromasażem. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 14 km, Molo w Kołobrzegu – 15 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a private pool, hot tub and sauna. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a coffee machine, a seating area as well as pool views. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
Noclegi w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie opis: - najstarsze dęby w Polsce -dąb "Bolesław" - 800 lat i dąb "Warcisław" - 640 lat. Niedawno został wytyczony błękitny szlak turystyczny, który prowadzi do najstarszych drzew w Polsce. - Muszla koncertowa w Parku Nadmorskim. - Park Podworski w Rusowie. - Turystyczne loty samolotem, motolotnią, loty spadochronowe - lotnisko w Bagiczu. - Przejazdy lokomotywą "Ciuchcią". - Szlaki turystyczne: czerwony - Międzynarodowy Szlak Pieszy E-9, 10 km, przebiegający wzdłuż wybrzeża Bałtyku; błękitny - Szlak Turystyczny, 25 km, do pomników przyrody w gminie Ustronie Morskie - dębów "Bolesław" - 840 lat i "Warcisław" - 640 lat; zielony - Szlak Rowerowy, 22km, po miejscowościach gminnych (Ustronie Morskie, Kukinka, Kukinia, Rusowo, Gwizd, Wieniotowo, Ustronie Morskie).
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem