Obiekt Kawalerka Wałowa 7, usytuowany w miejscowości Wejherowo, oferuje bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Gdynia Główna – 24 km, Stocznia Gdynia – 24 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Centrum handlowe Batory ( 24 km), Skwer Kościuszki ( 24 km), Ulica Świętojańska ( 24 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla alergików. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 22 km.
W obiekcie zapewniono część wypoczynkową, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, aneks kuchenny, jadalnię oraz prywatną łazienkę z suszarką do włosów i prysznicem. W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki.
W miejscowości Wejherowo i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak trekking.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Przystań jachtowa Marina Gdynia – 25 km, ORP Błyskawica – 25 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 37 km od obiektu Kawalerka Wałowa 7.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. The double room offers a seating area, a dining area, as well as a private bathroom featuring a shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The spacious double room provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as a quiet street view. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 29 mkw.
Noclegi w Wejherowie
Wejherowo opis: Wejherowo – założone w 1643 przez polskiego wojewodę Jakuba Wejhera – prawa miejskie uzyskało w 1650. Początkowo nazywane też było Wejherowską Wolą i Nowym Miastem (w odróżnieniu od „starego miasta” – czyli Pucka), potoczną nazwą niemiecką była w tym okresie Weihersfrey. Po 1676 przeszło na własność lokalnych rodzin magnackich (przez pewien czas należało także do Sobieskich). W wyniku I rozbioru Polski (1772) włączono je do Prus pod nazwą Neustadt. W 1818 zostało miastem powiatowym w rejencji gdańskiej (Prusy Zachodnie), stając się też siedzibą okręgu kościelnego Ewangelickiego Kościoła Unii Staropruskiej, po przyłączeniu do Polski przemianowanego na superintendenturę (diecezję) wejherowską Ewangelickiego Kościoła Unijnego, która istniała do 1945. W 1870 wybudowano połączenie kolejowe z Gdańskiem i Słupskiem. W owym czasie miasto zamieszkane było w większości przez Niemców i Kaszubów. Na przełomie XIX i XX wieku intensywnie rozwijało się gospodarczo.