Obiekt Apartament Słowińców 52 usytuowany jest w miejscowości Wejherowo. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 26 km, Dworzec PKP Gdynia Główna – 28 km, Stocznia Gdynia – 28 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), jadalnię, aneks kuchenny z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Batory – 28 km, Skwer Kościuszki – 28 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 39 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels, as well as a quiet street view. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Wejherowie
Wejherowo opis: Wejherowo – założone w 1643 przez polskiego wojewodę Jakuba Wejhera – prawa miejskie uzyskało w 1650. Początkowo nazywane też było Wejherowską Wolą i Nowym Miastem (w odróżnieniu od „starego miasta” – czyli Pucka), potoczną nazwą niemiecką była w tym okresie Weihersfrey. Po 1676 przeszło na własność lokalnych rodzin magnackich (przez pewien czas należało także do Sobieskich). W wyniku I rozbioru Polski (1772) włączono je do Prus pod nazwą Neustadt. W 1818 zostało miastem powiatowym w rejencji gdańskiej (Prusy Zachodnie), stając się też siedzibą okręgu kościelnego Ewangelickiego Kościoła Unii Staropruskiej, po przyłączeniu do Polski przemianowanego na superintendenturę (diecezję) wejherowską Ewangelickiego Kościoła Unijnego, która istniała do 1945. W 1870 wybudowano połączenie kolejowe z Gdańskiem i Słupskiem. W owym czasie miasto zamieszkane było w większości przez Niemców i Kaszubów. Na przełomie XIX i XX wieku intensywnie rozwijało się gospodarczo.