Obiekt Apartament Carlos mieści się w nowoczesnym budynku położonym w nadmorskim kurorcie Władysławowo, około 100 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Niektóre apartamenty dysponują miejscem parkingowym.
Apartament odznacza się eleganckim, nowoczesnym wystrojem, który podkreślają drewniane meble i parkiety. Do dyspozycji Gości jest część wypoczynkowa, telewizor, sprzęt plażowy oraz przestronny, umeblowany taras.
W łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. W apartamencie korzystać można z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Goście mogą przygotowywać posiłki w dobrze wyposażonym aneksie kuchennym z jadalnią. Znajduje się w nim kuchenka, lodówka i kuchenka mikrofalowa.
Apartament Carlos zlokalizowany jest na terenie kompleksu, który dysponuje restauracją, centrum spa i odnowy biologicznej, jak również basenami. Z udogodnień tych można korzystać za dodatkową opłatą. Dworzec kolejowy we Władysławowie znajduje się w odległości 900 metrów od apartamentu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:30.
W celu zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel apartamentu Carlos skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania niezbędnych informacji.
Goście proszeni są o kontakt z obiektem co najmniej 24 godziny przed przyjazdem w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru kluczy.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament (4 osoby dorosłe). Ten przestronny i elegancki apartament dysponuje aneksem kuchennym. Udogodnienia obejmują prywatny parking. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 34 mkw. ;
Apartament z tarasem. Jest to elegancki apartament z aneksem kuchennym, balkonem i telewizorem z płaskim ekranem. Dla Gości przygotowano sprzęt plażowy. Udogodnienia obejmują prywatny parking. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw. ;
Apartament typu studio. Jest to elegancki apartament typu studio z aneksem kuchennym, balkonem oraz telewizorem z płaskim ekranem. W łazience znajduje się prysznic. Ten apartament nie zapewnia miejsca parkingowego. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw. ;
Studio z balkonem. Jest to elegancki apartament typu studio z aneksem kuchennym, balkonem oraz telewizorem z płaskim ekranem. W łazience znajduje się wanna. Ten apartament nie zapewnia miejsca parkingowego. Studio - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw. ;
Apartament. Apartament ten oferuje możliwość korzystania z prywatnego parkingu. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 34 mkw.
Noclegi w Władysławowie
Władysławowo opis: Historia Władysławowa sięga wczesnego średniowiecza. Już w dokumentach z 1284 r. odnotowana jest miejscowość rybacka mieszcząca się na terenie dzisiejszego Władysławowa o nazwie Wielka Wieś (wówczas jeszcze pod nazwą Velavues). W języku polskim nazwa Wielka Wieś została zanotowana po raz pierwszy w 1598 r. Nazwa "Władysławowo" pochodzi od imienia króla Władysława IV, który w obliczu spodziewanego najazdu szwedzkiego nakazał w 1635 r. budowę fortu wojennego. Rok później rozpoczęto budowę portu rybackiego, którego otwarcie nastąpiło 3 maja 1938 r. I to właśnie na cześć króla Władysława IV port nazwano Władysławowem. 1 lipca 1952 r. połączono Wielką Wieś, Hallerowo i osadę przyportową w jednostkę administracyjną nazwaną gminą Władysławowo. Dwa lata później otrzymała ona status osiedla. 30 czerwca 1963 r. Władysławowo otrzymało prawa miejskie, a dziesięć lat później herb. Wtedy także do gminy Władysławowo przyłączono sołectwa: Chłapowo, Ostrowo, Karwia, Tupadły, Chałupy oraz kąpielisko Jastrzębia Góra. Po okresie wielkiego kryzysu, w latach 90. XX w. nastąpiło ożywienie Władysławowa, które uwidoczniło się głównie na polu turystyki, handlu i usług oraz w całym życiu kulturalnym miasta. Atmosfera sprzyjająca podejmowaniu inicjatywy gospodarczej, rozszerzenie funkcji i kompetencji samorządowych oraz zapobiegliwość mieszkańców doprowadziła do nasilenia rekreacyjnej roli miasta w skali całej Polski. W roku 1992 nawiązano współpracę w zakresie edukacji, kultury, sportu i turystyki z gminą partnerską LAMSTEDT (Niemcy), zaś w 1995 roku z ALLINGE -GUDHJEM (Dania). W 1993 r. powstał hejnał miasta, zaś 16 lutego 1996 r. nowy wizerunek herbu i flagi.