Portal NadMorze.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty

Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem
loader
Noclegi wolne miejsca SPA nad morzem Kategorie noclegów Oferty specjalne noclegów Mapa Sprawdzone noclegi +Dodaj ofertę

Dom Wczasowy Orka

ul. Mieleńska 4, 76-002 Łazy

ZAPYTAJ O NOCLEG

ZAPYTAJ O NOCLEG
  Pokoje w naszej ofercie:
 • POKÓJ 1 Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 2

  Łóżka: 2-osobowa kanapa
  Opis: Pokój jest przeznaczony dla 1 osoby lub dla pary. Przy pokoju znajduje się taras z krzesłami i stoliczkiem z widokiem na jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni.

 • POKÓJ 2 (Apartament) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 4

  Łóżka: 2-osobowa kanapa i dwa 1-os tapczany
  Opis: Przy pokoju znajduje się taras z krzesłami i stoliczkiem z widokiem na jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

 • POKÓJ 3 (Dolna weranda) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 4

  Łóżka: 2-osobowa kanapa i dwa 1-os tapczany
  Opis: Przy pokoju znajduje się taras z krzesłami i stoliczkiem z widokiem na jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

 • POKÓJ 4 (Modrzewiowy) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 2

  Łóżka: kanapa narożna
  Opis: Pokój jest przeznaczony dla 1 osoby lub dla pary. Przy pokoju znajduje się balkon z krzesłami i stoliczkiem z widokiem na jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni.

 • POKÓJ 6 (Górna weranda) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 3

  Łóżka: 2-osobowa kanapa i 1-osobowy tapczan
  Opis: Z pokoju rozlega się widok jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

 • POKÓJ 5 (Nowy) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 5

  Łóżka: dwie kanapy 2-osobowe oraz tapczn 1-osobowy
  Opis: Przy pokoju znajduje się balkon z krzesłami i stoliczkiem z widokiem na jezioro i ogród. W środku znajdują się: TV, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

 • POKÓJ 7 (Siódemka) Ilość: 1 Maksymalna ilość osób: 1

  Łóżka: tapczan
  Opis: Przy pokoju znajduje się widok na ogród. W środku znajdują się: TV, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

 • POKOJE 8 i 9 (Pawilon) Ilość: 2 Maksymalna ilość osób: 2

  Łóżka: tapczan 2-osobowy
  Opis: Przy pokoju znajduje balkon z widokiem na ogród. W środku znajdują się: TV, lodówka, łazienka, czajnik elektryczny, leżak, parawan oraz dostęp do kuchni. Na życzenie Gości udostępniamy ręcznik plażowy.

SPRAWDŹ CENY