Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem
loader
Noclegi wolne miejsca SPA nad morzem Ustronne noclegi Boże Narodzenie Sylwester Sprawdzone noclegi +Dodaj ofertę
Google
translate

Darłówko domki i pokoje BURSZTYN

ul. Zwycięstwa 24 i 24a, 76-153 Darłowo i Darłówko

ZAPYTAJ O NOCLEG

zobacz też: darlowko.com.pl

Odległość od morza
150 metrów

Czynne
sezonowo ( VII - VIII )

Liczba miejsc ogółem
30

Noclegi od
33.00 zł

Parking

Akceptacja zwierząt

Plac zabaw

Darłówko - 150 metrów od morza. Domki dla 2 lub 3 lub 4 osób w cenie 150 zł za domek na dobę. Tel: 698 931 585 i 600 242 959. Pokoje od 33 do 40 zł za osobę. Mile widziane zwierzęta.


CENNIK DOMKÓW na 2020 r:
od 04.07 do 22.08 = 150 zł za domek na dobę, przy wynajmie na 7 lub 14 dni od soboty do soboty. Łączny koszt tygodniowego wynajęcia domku wynosi 1050 zł. Nie pobieramy dodatkowych opłat za prąd, wodę, gaz, prysznic. Każda osoba płaci dodatkowo opłatę miejscową (potocznie nazywaną klimatyczną) na rzecz Urzędu Miasta Darłowa.

DOMKI I POKOJE WYNAJMUJEMY NA PEŁNE TYGODNIE OD SOBOTY DO SOBOTY !

W domkach są dwa pomieszczenia mieszkalne i aneks kuchenny. W aneksie kuchennym jest kuchenka gazowa, umywalka z ciepłą wodą oraz naczynia kuchenne do gotowania i spożywania posiłków. Domki wyposażone są w lodówki, stolik i krzesła turystyczne rozkładane oraz parawany plażowe. W budynku położonym na tym samym terenie co domki oferujemy do wynajęcia mieszkanie z kuchnią i łazienką dla 5 lub 6 osób. Mieszkanie składa się z 3 pomieszczeń mieszkalnych i łazienki. Na wczasy proponujemy również pokój dla 2 lub 3 osób i pokój dla 3 lub 4 osób. Dla 3 pokoi przeznaczone są wspólne 2 łazienki. W każdym pokoju są aneksy kuchenne wyposażone w kuchenki, lodówki i sprzęt do gotowania.


Oferujemy do wynajęcia pokój dla 2 lub 3 osób, pokój dla 3 lub 4 osób, oraz mieszkanie z łazienką i kuchnią dla 5 lub 6 osób (3 pomieszczenia mieszkalne).

CENNIK POKOI na 2020 r.: od 04.07 do 22.08 (za pokój na dobę przy wynajmie na 7 lub 14 dni od soboty do soboty)

Pokój dla 2 lub 3 osób kosztuje 110 zł za dobę, łącznie 770 zł za tydzień.
Pokój dla 3 lub 4 osób kosztuje 130 zł za dobę, łącznie 910 zł za tydzień.
Mieszkanie z kuchnią i łazienką dla 5 lub 6 osób kosztuje 250 zł za dobę, łącznie 1750 zł za tydzień.


Rezerwacja obowiązuje po wpłaceniu zadatku za 3 doby pobytu za każdy rezerwowany tydzień na konto:
74 1140 2004 0000 3202 6649 8770, odbiorca: Zofia Drąg - wynajem
w tytule wpłaty: domek lub pokój, termin od i do, ilość osób.

Pozostałe szczegóły na naszej prywatnej stronie: darlowko.com.pl

Obiekt znajduje się w pasie ochronnym wybrzeża, w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy, dlatego przez całą dobę można korzystać z powietrza przesyconego jodem. Położenie i otoczenie obiektu jest wyjątkowe. Cały teren jest zalesiony, dlatego stwarza wspaniałe warunki dla odpoczynku i podratowania zdrowia. Mikroklimat sosnowego lasu pozwala na regenerację sił witalnych organizmu.
Domki położone są w spokojnej części Darłówka Zachodniego, więc po powrocie na teren naszego obiektu można odpocząć od atrakcji i zgiełku miasteczka. Jednocześnie już w bliskiej odległości od wyjścia z obiektu zlokalizowane są restauracje, dyskoteki, stragany i inne atrakcje, co pozwala na częste i szybkie przemieszczanie się do miejsc gdzie można spodziewać się dużej dawki rozrywki. Plaże Darłówka Zachodniego są czyste, piaszczyste i szerokie. Ponieważ plaża i morze znajduje się bardzo blisko, można kilka razy w ciągu dnia wyjść na plażę, wrócić by coś zjeść lub rozpalić grilla i ponownie korzystać z kąpieli słonecznych, bądź też morskich. Na terenie obiektu nie ma problemu z parkowaniem samochodów na ogrodzonym terenie, niedaleko domku lub pokoju. Nie ma również ograniczeń związanych z rozpaleniem grilla. Pod każdym domkiem można go rozpalić, zachowując tylko zasady związane z bezpieczeństwem pożarowym.

W bliskiej odległości od obiektu znajdują się ścieżki piesze i rowerowe, stadnina koni oraz basen. Przez Darłówko przebiega czerwony szlak turystyczny którym można podróżować od Półwyspu Helskiego do Świnoujścia. Szlakiem tym można zaplanować wycieczkę na wschód do Jarosławca lub jeszcze dalej do Ustki. Dla bardzo zaawansowanych rowerzystów do Słowińskiego Parku Narodowego.
W Darłówku Wschodnim i Zachodnim znajdują się parki wodne ze zjeżdżalniami. Najbliższy położony jest zaledwie 300 metrów od naszego obiektu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

ZAPYTAJ O NOCLEG
W obiekcie oferujemy
 • naczynia kuchene - tak
 • miejsca parkingowe - tak
 • kuchnia - tak
 • artykuły plażowe - tak
 • lodówka - tak
 • aneks kuchenny - tak
W naszej okolicy:
 • stacja PKP - 3.3 km - Darłowo
 • przystanek autobusowy - w okolicy
 • kino - 3.3 km - Darłowo
 • teatr - 50.1 km - Słupsk
 • muzeum - 3.5 km - Darłowo
 • basen kryty - 2.4 km - Darłowo
 • boisko do piłki nożnej - 3.9 km - Darłowo
 • boisko do siatkówki - 3.9 km - Darłowo
 • boisko do koszykówki - 3.9 km - Darłowo
 • kort tenisowy - 57.6 km - Słupsk
 • bilard - 3.6 km - Darłowo
 • kręgielnia - 850 metrów - Darłowo
 • stadnina koni - 9.5 km - Darłowo
 • sklep spożywczy - w okolicy
 • poczta - 3.5 km - Darłowo
 • kantor - 3.5 km - Darłowo
 • bankomat - 3.6 km - Darłowo
 • opieka medyczna - 3.4 km - Darłowo
 • apteka - 3.4 km - Darłowo
 • stacja benzynowa - 3.3 km - Darłowo
 • warsztat samochodowy - 4.2 km - Darłowo
SPRAWDŹ CENY
  Domki w naszej ofercie:
 • Domki dla 2 lub 3 lub 4 osób. Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: Domki letniskowe są z aneksami kuchennymi. W domkach są dwa pomieszczenia mieszkalne i aneks kuchenny. W aneksie kuchennym jest kuchenka gazowa, umywalka z ciepłą wodą oraz naczynia kuchenne do gotowania i spożywania posiłków. Domki wyposażone są w lodówki, stolik i krzesła turystyczne rozkładane oraz parawany plażowe.

  Domki i część terenu Lokalizacja w Darłówku Widok na część terenu Wjazd na teren Część terenu Widok od wejścia do domku Jedno z pomieszczeń w domku
 • Pokój dla 6 osób z kuchnią i łazienką Maksymalna liczba osób: 6

  Opis: Oferujemy pokój z kuchnią i łazienką dla 6 osób. Pokój składa się z 3 pomieszczeń mieszkalnych i łazienki.

  Domek i budynek z pokojami
 • Pokoje 3,4-osobowe Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: Na wczasy i wakacje proponujemy również 2 pokoje 3 osobowe i pokój 4 osobowy. Dla tych 3 pokoi przeznaczone są wspólne 2 łazienki. W pokojach są aneksy kuchenne wyposażone w kuchenki elektryczne lub gazowe i lodówki.

  Budynek z pokojami
ZAPYTAJ O NOCLEG


Cena za domek na dobę

Cena za domek na dobę w zł 4 lipca - 22 sierpnia -> 150 zł (za domek na dobę dla 2 lub 3 lub 4 osób)

Pokój dla 2 lub 3 osób

Cena za pokój na dobę w zł 4 lipca - 22 sierpnia -> 110 zł (za pokój na dobę dla 2 lub 3 osób)

Pokój dla 3 lub 4 osób

Cena za pokój na dobę w zł 4 lipca - 22 sierpnia -> 130 zł (za pokój na dobę dla 3 lub 4 osób)

Pokój 6-osobowy z kuchnią i łazienką

Cena za pokój na dobę w zł 4 lipca - 22 sierpnia -> 250 zł (za mieszkanie na dobę dla 5 lub 6 osób)

ZAPYTAJ O NOCLEG

DOMKI I POKOJE WYNAJMUJEMY TYLKO NA PEŁNE TYGODNIE OD SOBOTY DO SOBOTY !!!

Każda osoba płaci dodatkowo opłatę miejscową (potocznie nazywaną klimatyczną) na rzecz Urzędu Miasta Darłowa. Tygodniowy pobyt liczony jest od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 9:00 w dniu wyjazdu. Należność za wynajem domku lub pokoju po potrąceniu zadatku, oraz opłatę miejscową od każdej osoby na rzecz Urzędu Miasta Darłowa, pobieramy z góry przed wydaniem kluczy i zakwaterowaniem. Płatność możliwa tylko gotówką !!! Przyjmujemy Gości ze zwierzętami domowymi. Zadatek należy wpłacić na konto bankowe:

Zofia Drąg - wynajem
74 1140 2004 0000 3202 6649 8770
w tytule wpłaty: domek lub pokój, termin od i do, ilość osób

Rezerwacja obowiązuje od dnia wpływu zadatku na konto bankowe podane wyżej. Zadatek musi być wpłacony w takiej kwocie jak podana w cenniku dla określonego tygodnia planowanego pobytu. Wpłacenie niższej kwoty nie gwarantuje rezerwacji w terminie na jaki została wpłacona i nie będzie zwracana. Zadatek nie jest zwracany w przypadku odwołania rezerwacji lub rezygnacji z najmu. Za odwołanie rezerwacji i rezygnację z najmu przez rezerwującego z jego winy uważa się: nie zgłoszenie się rezerwującego w dniu od którego obowiązywała rezerwacja do godziny 20 -tej i/lub nie zapłacenie należności z góry za cały pobyt w domku lub pokoju po potrąceniu zadatku, oraz opłaty miejscowej od każdej osoby na rzecz Urzędu Miasta Darłowa i/lub nie zameldowanie się poprzez udostępnienie dowodów tożsamości przez najemców. Wpłata zadatku jest jednocześnie zawarciem umowy najmu. Umowa najmu zawarta zostaje między stronami na czas określony w dowodzie wpłaty i na warunkach podanych na tej stronie internetowej.

Dodatkowe dane do przelewu dla osób wysyłających zadatek z innego kraju:

Zofia Drąg - wynajem
BRE Bank S.A. Internet Banking
90-368 Łódź, Al. Piłsudskiego 3

IBAN: PL 74 1140 2004 0000 3202 6649 8770
SWIFT: BREXPLPWMBK

Wizyt: 17109
Portal NadMorze.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty